CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2126

Matip: Wspaniała wygrana


Joël Matip nie ukrywał ogromnej radości po wczorajszej glorii na Stamford Bridge. Bramki Dejana Lovrena i Jordana Hendersona zapewniły the Reds bezpieczną dwubramkową zaliczkę po pierwszej odsłonie.

Gol Diego Costy wlał nadzieje w serca kibiców Chelsea, jednak było to wszystko, na co było stać pod bramką Mignoleta gospodarzy w piątkowy wieczór.

- Zwycięstwo na Stamford Bridge zawsze sprawia, że towarzyszą ci świetne odczucia - powiedział Kameruńczyk.

- Chcemy grać zawsze tak, jak w pierwszej połowie. Zamierzamy długo utrzymywać się przy piłce i sprawiać mnóstwo problemów swym rywalom. To zadziałało od samego początku spotkania i był to dla nas fajny mecz.

- Wiedzieliśmy, że Chelsea po golu rzuci się do ataków, jednak podjęliśmy walkę i ostatecznie zwyciężyliśmy.

- Wszyscy sobie wzajemnie pomagaliśmy na boisku. Nie pozwoliliśmy się złamać i stanowiliśmy kolektyw.

O fantastycznym trafieniu Hendersona, obrońca Liverpoolu powiedział: - To była doskonała bramka i nie można było tego zrobić lepiej.

- Każdy zawodnik jest szczęśliwy po zwycięstwie, ale wrócimy do domu i będziemy się już koncentrować na następnym meczu - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (1)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (21)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic