05.05.2024
17:30

Osób online 850

Liverpool 3:0 Maribor

Liverpool w drugiej połowie zdołał wreszcie przełamać niemoc strzelecką i zwyciężył 3:0 z Mariborem. Gole na wagę zwycięstwa strzelali Mohamed Salah (49 min), Emre Can (64 min) i Daniel Sturridge (90 min). The Reds po raz kolejny zmarnowali w tym sezonie rzut karny, którego nie wykorzystał James Milner.

Komentarze (15)

PiTeRo 01.11.2017 22:36 #
Czyli z West Hamem w pierwszej połowie paździerz, a w drugiej 3:0? :v
Razack 01.11.2017 22:37 #
Brawo The Reds za cierpliwość dziękujemy za ważne 3 punkty, jestem zaskoczony progresem Moreno
Dżeku 01.11.2017 22:37 #
Oni się męczą na boisku, a my przed tv. Jedynie 3 punkty cieszą
Juluz 01.11.2017 22:37 #
Można na to spojrzeć z innej strony. Rozłożenie sił na całe spotkanie. Dlaczego jeśli United dobija rywala na końcu spotkań to się tym wielu z Was jara, a jeśli my to robimy, to gramy kapuchę? Osobiście mi to nie przeszkadza, praktycznie żadnego zagrożenia bramki ze strony Mariboru jak i Huddersfield ( który kolejkę przed ogrywa United ), 3 punkty zdobyte i tyle. Kiedyś rzucaliśmy się na rywala na samym początku, wbijaliśmy 3 gole i brakowało sił na końcówki i kończyło się to wynikiem 3-3. Wolę punkty, niż styl.
cezarkop 01.11.2017 22:38 #
Skuteczność kulała że pożal się boże , ale jeśli taki był plan na ten mecz to super , liczą się 3 pkt . Nie wiem naprawdę nie wie w czym lepszy jest OX od Wodburna
Gensheimer 01.11.2017 22:39 #
Liverpool grał tak imponująco, że nie widziałem żadnej bramki.
Chciałbym tak powiedzieć, ale główną przyczyną był fatalny stream, na któryn nie szło normalnie oglądać.
LFC1995 01.11.2017 22:39 #
No i gitara ! :D
despero 01.11.2017 22:46 #
Brawo! Są 3pkt to jest najważniejsze!!!
Scofield1111 01.11.2017 22:48 #
Ciekawe kto będzie następnym wykonawcą karnego? Stawiam na Simona albo Kariusa ;)
Scofield1111 01.11.2017 22:50 #
cezarkop
Ox miał swoje momenty dzisiaj, może tego nie wiemy, ale Ben być może ma się uczyć pod okiem Stevena?
RK23 01.11.2017 22:51 #
Firmino zrobił w ostatnim czasie dwa karne i je oddał. Najpierw myli się Salah dziś Milner. Niech Roberto sam strzela skoro są jego.
onlyYNWA 01.11.2017 22:52 #
Stu nie zrobil nic, a strzelil Roberta zrobil karnego i nie strzelil. Daniel od pierwszej minuty i roberto na ogony jak juz wspominalem !
caharin7 01.11.2017 22:53 #
planowo
cezarkop 01.11.2017 22:54 #
scofield1111@ Być może masz rację ale wolałbym widzieć Bena w seniorach
Wojteklfc92 02.11.2017 09:46 #
Pewny wynik, 60 min, słaby przeciwnik, powinny być zmiany, młodych ogrywać a nie wałkować tych samych cały czas, masakra.

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com