05.05.2024
17:30

Osób online 815

Do przerwy 2:0

Po bramkach niezawodnego w tym sezonie Mohameda Salaha prowadzimy do przerwy 2:0. Obie ekipy nie stworzyły sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki jednak to The Reds byli zabójczo skuteczni w pierwszych 45 minutach.

Komentarze (20)

Bartek97sz 18.11.2017 16:47 #
transfer sezonu
Fsobczynski 18.11.2017 16:47 #
Oglądanie tego meczu to przyjemność, cała drużyna gra bardzo dobrze. Salah nieziemski.
Klopp12 18.11.2017 16:48 #
Ale ten Jordon Ibe, to znaczy Salah to jeździec bez głowy... masakra jakaś prawda ? ;D
Coutinho co piłę zagrał, palce lizać
Arek400 18.11.2017 16:48 #
Super
gramp 18.11.2017 16:49 #
Lovren tymczasem kasuje przyszlego konkurenta o miejsce w skladzie...a tak swoja droga to dobrze ze z tego wolnego nie pierdzielna bramy...niewiele brakowalo..
Juluz 18.11.2017 16:49 #
Z Salaha taki jeździec bez głowy według niektórych, że ma już 9 bramek. Strach pomyśleć co by było, jakby miał tą głowę.
Sezonowiecinho 18.11.2017 16:50 #
Fajnie się to na razie układa ale apeluję do Lovrena żeby go coś nie podkusiło z 2 żółtą czy coś a tak to będzie dobrze
Klopp12 18.11.2017 16:51 #
DuchRedWolfa
Ja mam po angielsku transmisję w dobrej jakości, i nie tnie... ale jak tu wyślę to pewnie bana dostanę
Gensheimer 18.11.2017 16:51 #
Mo Salah jak tak będzie grał to po sezonie Real czy PSG sypnie z 150 mln.
Naprawdę świetny transfer! Za te pieniądze taki grajek, to jak promocja.
cezarkop 18.11.2017 16:52 #
Myślę że nasz młody prawy obrońca zamknie buzie krytykom , popełnia błędy to fakt ale i wymiata zagraniami że bania mała
Mort 18.11.2017 16:52 #
Jose Mourinho lubi to
caharin7 18.11.2017 16:52 #
super,oby tak dalej
AndyLFC 18.11.2017 16:52 #
Cieszy gra, skuteczność Salah, Dobrze, że ten Cou chociaż jedną piłkę zagrał dobrze w tej połowie
Klopp12 18.11.2017 16:53 #
W ogóle nie wiem co to za chory nawyk, że jak się tutaj linki daję to jest ban... na forum linki lecą i bana nie ma jakoś, wytłumaczy mi to ktoś mądrzejszy ode mnie ?
cezarkop 18.11.2017 16:54 #
No i nasz mały magik miał swoją chwilę , kocham tego gościa oby mu się odwidziało z tą Barcą
Klopp12 18.11.2017 16:54 #
Ace Ventura
Jak dzisiaj z Bolesławcem ? wygraliście ?
Meches100 18.11.2017 16:55 #
Co VVD zrobił z Lovrenem w tej jednej akcji to ja nie mam pytań ... pokazuje to jak bardzo słaby jest Chorwat i jak bardzo może buty VVD czyścić ..
MaksiuLFCSanok 18.11.2017 16:56 #
a co tu się działo ostatnio ?
Klopp12 18.11.2017 17:01 #
Ace Ventura
No cały poziom sędziowania okręgówki...
my 3:1 w plecy w Lubaniu.. koniec rundy jest, w drugiej kolejce rewanżowej przyjeżdżacie do nas, mecz na szczycie.. my się przed spadkiem bronimy i wy..
Deadlock 18.11.2017 17:03 #
Poratuje ktoś linkiem do dobrej i nielagującej transmisji? Z góry wielkie dzięki.

Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (0)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian