05.05.2024
17:30

Osób online 749

0:0 do przerwy na Anfield

Po pierwszej połowie na Anfield mamy bezbramkowy remis. Widzowie są świadkami żywego i emocjonującego spotkania, w którym każda z drużyn stworzyła sobie sytuacje strzeleckie, lecz póki co nie byliśmy świadkami goli w Liverpoolu.

Komentarze (16)

HyppiaYNWA 25.11.2017 19:17 #
Keegan, King Kenny Dalglish, Aldridge, McManaman, Kewell, Suarez, wielcy zawodnicy którzy nosili koszulke numer 7 w barwach naszego ukochanego klubu. Cholernie to boli że w dzisiejszych czasach numer ten przypada zawodnikowi, który jest solidnym zawodnikiem, ale fatalnym pomocnikiem. W sumie sam nie mam pojęcia czy ten Milner w końcu wyszedł dziś na boisko czy gramy w 10tke.

Od razu i obskoczę i naszego kapitana, on byłby naprawdę niezłą opcją w pomocy, tyle że z nim jest jeden wielki problem. Im bliżej bramki przeciwnika, tym mniejsze ma jaja.
Klopp12 25.11.2017 19:17 #
Takie flaczki z olejem
kacciq 25.11.2017 19:18 #
Milner i Henderson niesamowicie dzisiaj kaleczą... Coutinho nie ma na boisku.
HyppiaYNWA 25.11.2017 19:18 #
tak w ogóle, wstawienie Coutinho w towarzystwie Hendo i Milnera w środku pola, to tak trochę jakby silnik z Camaro wsadzić do Malucha, niby jeździ, a nie zapierdala.
BiałyWilk 25.11.2017 19:18 #
Dobry mecz, szkoda że Stu nie gra odrobinę szybciej. Widać było w ostatniej akcji, że posłana przez niego szybka, prostopadła piłka była 10 razy groźniejsza niż te wszystkie kółeczka..
HyppiaYNWA 25.11.2017 19:19 #
Oczywiście Hendo na naszej połowie to dziś jest świetny, szkoda, że jak przekroczy połowę boiska to odcina mu jaja.
Mike9692 25.11.2017 19:20 #
Chamberlain, Milner, Stu, Hendo - opału nam na zimę nie braknie.
AndyLFC 25.11.2017 19:20 #
Wijnaldum za milner, z całym szacunkiem, ale chłopa nie widać
Lallana za coutinho, bo potrzebny jest Playmaker
I mane za Daniela, bo Stu jakos taki chaotyczny strasznie
tachi 25.11.2017 19:21 #
Widać, że Moreno sie otrząsnął po drugiej połowie z Sevilla. Hendo natomiast to durgi z rzędu słabszy występ. Widać też irytację na trybunach...
raski21 25.11.2017 19:26 #
Jak się patrzy na grę Salaha to serce rośnie
AgentTomek 25.11.2017 19:27 #
Zgadzam się, Milner gra (w ogóle gra?) słabo, ale już sporo dla klubu zrobił w poprzednich latach, więc nie ma, co wyjeżdżać z takimi porównaniami. Z resztą do Dalglisha nikt nie ma startu.

Powiedziałem już o Milnerze, czas na Hendo. Ma duży wpływ na to, że nie kontrolujemy środka, jeszcze większy, że nie umiemy przenieść piłki pod bramkę rywala. Nawet w najdrobniejszych szczegółach to widać, gdy szuka wolnych przestrzeni cofając się, a nie gubiąc i tak luźne krycie ofensywnych graczy Chelsea poprzez bieg do przodu.

Ox też wiele nie wnosi, jedna ładna akcja.

Sturridge próbuje. Widać, że ma świetną technikę, ale widać również, czemu gra Firmino. Oczywiście Stu jest groźniejszy, ale, gdy pomoc nie jest kreatywna, Firmino bardzo często odzyskuje piłki i zaczyna akcję już blisko pola karnego rywala.

Klavan na plus. W ogóle uważam go za dobrego obrońcę z jedną wadą: szybkość i jest to problem przy wysokim ustawieniu naszej defensywy. Nie żebym porównywał Estończyka, do Hyypii, ale Sami też był wolny i w niczym to nie przeszkadzało, by był jednym z najlepszych obrońców dekady. Kluczem ustawienie.

Chciałbym zobaczyć w drugiej połowie Mane, może Lallanę?
Juluz 25.11.2017 19:27 #
Wypuście bestoe, Panie Klopp
wollik 25.11.2017 19:29 #
Marzę o remisie
madman99 25.11.2017 19:29 #
Salah kozak, ale zbyt dużo dzisiaj graczy gra słabo, Milner i Cou fatalny mecz mnóstwo strat i nic nie wnoszą do ataku, Stu też nic nie wnosi, może 1-2 akcje w których utrzymał się przy piłce z dala od bramki, dobrze za to wygląda Moreno i Mings, całe szczeście że mamy mocną ławkę, ale CFC też ma kim straszyc, pachnie remisem, oby nie..
szpakuLFC 25.11.2017 19:31 #
Moim zdaniem obrona dzisiaj spoko, Klavan czysci, szkrzydla tez daja rade. W ofensywie troche chaosu ale najbardziej boli to slaby srodek pola. I niech ktos jeszcze napisze ze w tej formacji nie potrzebujemy wzmocnien. Henderson od kiedy gra na pozycji defensywnego pomocnika stracil to za co go lubilem czyli walecznosc i bezkompromisowosc.
marcinekk93 25.11.2017 20:32 #
Czy tylko ja wiedziałem, że od momentu gdy zaczęliśmy bronić 1:0, to skończy się remisem? Oczywiście dobry mecz jak na naszą wyjściową 11 i po raz kolejny Salah MOTM.

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (0)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com