13.05.2024
21:00

Osób online 1480

Salah show i 2:0 do przerwy

Liverpool po dwóch bramkach Mo Salaha prowadzi do przerwy 2:0 z Watfordem. Egipcjanin otworzył wynik spotkania już w 4. minucie po efektownym dryblingu w polu karnym Szerszeni. Tuż przed przerwą Salah wykorzystał kapitalną asystę Andy'ego Robertsona i 'dostawił' nogę w polu karnym rywali.

Juluz 17.03.2018 19:18 #
Oho, już pograne, już mu się Messi włączył. Piłkarz Watfordu w przerwie będzie musiał wziąć Aviomarin.
Tommyy 17.03.2018 19:19 #
Dobrze to wyglada. Szkoda ze Bobby tego nie wsadzil. A van Dijk ma piekne zapedy pod bramke. Jak nie odpuscimy to moze cos pyknie.
paranormalnY 17.03.2018 19:20 #
Hondo gra jakby miał opaskę na oczach, a nie ramieniu
fisztrendsetter23 17.03.2018 19:20 #
Dobrze by było żeby Sadio i Bobby dołożyli po bramce, ot dla lepszego samopoczucia i polepszenia statystyk :)
kubaburza 17.03.2018 19:21 #
Co wy kurwa z tym Messim?
To jest MOHAMED SALAH jeden jedyny król Egiptu i przyległości :)
Rafael7 17.03.2018 19:21 #
Szkoda, że Henderson kreuje sytuacje dla Watfordu...
Piotrek97 17.03.2018 19:23 #
Robertson Pan Piłkarz.
hoster 17.03.2018 19:25 #
Henderson zaliczył jeden kiks przez, który poszła akcja dla Watfordu ale to wystarczy żeby go obwinić za wszystko co złe na świecie.
kubaburza 17.03.2018 19:26 #
hoster troszkę więcej niż jedno :) ale wygrywamy 2 0 więc po co przypierdalać się do Hendo?
micer221 17.03.2018 19:29 #
Wynik dobry ale taka nieporadnosc przy wyprowadzeniu piłki mnie trochę martwi. Dobrze że nic Watdord dziś nie gra bo taka gra przy pressingu mogła się zle skończyć. Mo jest niesamowity i chyba Torres już przebity a to dopiero 31 kolejka
John 17.03.2018 19:30 #