05.05.2024
17:30

Osób online 972

Prowadzenie do przerwy

Po pierwszych 45 minutach prowadzimy na Anfield 1:0 po bramce Mo Salaha. Znakomite okazje mieli również Firmino i Mané, jednak bramkarz gości pokazał kilkakrotnie swój kunszt.

Komentarze (9)

kubaburza 25.08.2018 19:18 #
Brakuje szczesszcia przy wykonczeniu ale wynik jest ok i oby tak dalej ;)
Paviola 25.08.2018 19:19 #
Skoro mamy Aliego to jestem spokojny o zero z tyłu, więc 2 połowa już na luzie.
radoLFC 25.08.2018 19:19 #
Milner wziął frycowe od Bissumy.

Mane nogi do prostowania
burmanek8 25.08.2018 19:19 #
Gramy bardzo dobrze, szkoda słabej skuteczności, ale myślę, że ze 2 bramki jeszcze wpadną ;)
kanapka 25.08.2018 19:23 #
Shaqiri powinien wejść za Mane.
Slaby mecz senegalczyka.
Pretorian 25.08.2018 19:26 #
Dalej cierpliwie w ataku, czujnie w obronie i będzie mecz wygrany.

Ciekawe czy Stu i Shaq dostaną dzisiaj jakieś minuty? Oby bo szkoda ich na ławie trzymać przez cały czas.
Reso 25.08.2018 19:28 #
Mane do zmiany to fakt, ale nie zapominajmy, że w dwóch pierwszych meczach to on kreował większość ataków i on wykańczał, także spokojnie, nie jego dzień i tyle. Od takich sytuacji własnie mamy Shaqiriego, aczkolwiek nie zdziwie się jak Sadio ten mecz skończy.

Achterberg po 15 latach opuści klub  (15)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian