05.05.2024
17:30

Osób online 1397

Prowadzenie 2:0 do przerwy

Po pierwszych, dość wyrównanych 45 minutach, wygrywamy na King Power Stadium. Trafienia Firmino i Mané wyprowadziły the Reds na dwubramkowe prowadzenie. W 23' świetną interwencją po strzale Gray'a popisał się Alisson.

Komentarze (18)

Radbug 01.09.2018 14:18 #
Firmino jest niesamowity. Gra beznadziejny mecz, co chwila strata albo zła decyzja, chyba najgorszy występ w czerwonej koszulce i nagle myk, bramka z dupy.
HyppiaYNWA 01.09.2018 14:18 #
James Milner - j*bany terminator :D Takimi zawodnikami wygrywa się mistrza, on jest wszędzie i nie odpuszcza nikomu, korkami po głowie nie ma problemu, wstaje gra dalej, Boże dzięki Ci że on gra dla nas, za cholerę nasi nie chcieliby grać przeciwko niemu :D
Klopp12 01.09.2018 14:18 #
Pięknie. Nareszcie staliśmy się wyrachowanym zespołem. Nie ciśniemy na siłę, tylko potrafimy oddać piłkę rywalowi i strzelić bramkę w najmniej spodziewanym momencie.
kubaburza 01.09.2018 14:19 #
Teraz czyste konto dowiezc i szykujemy sie na ten maraton po przerwie reprezentacyjnej ;)

Widze qkcje kolo bramki Liverpoolu i nie czuje drżenia serca - to cos nowego - nawet przyjemne ;D
lucimar 01.09.2018 14:19 #
No Bobi potrzebował tej brameczki ;-) trochę po błędzie dziniego zeszli z nas powietrze ale ważne prowadzenie i trzeba trochę to uspokoić w środku pola
patrykslaw 01.09.2018 14:20 #
Uwielbiam Firmino, ale dzisiaj jest beznadziejny i bramka tego nie zmienia. Wpuszczaj solenizanta na pewno gorzej nie będzie wyglądał od Bobiego. Cieszy że zdobywamy bramki nawet podczas słabszych okresow na boisku
BiałyWilk 01.09.2018 14:20 #
Brakuje kogoś kto trochę uspokoiłby grę w środku pola, dobrze że padła druga bramka, bo Leicester napierało rozpędu.
Osobiście chętnie zobaczyłbym dziś Shaquiri'ego koło 65 min.
Domino212 01.09.2018 14:20 #
To co się działo po tym błędzie Wijnalduma to jakiś dramat. 15-20 minut bez akcji na połowie rywala to jakiś żart. Jakaś zmiana do środka pola by się przydała, bo słabo to wyglądało.
Reso 01.09.2018 14:21 #
Na razie bezpieczny wynik, więc czuję minuty dla Lallany, czego osobiście chyba nie zniosę, jak Shaq będzie znów siedział jego kosztem...
oLdFanC 01.09.2018 14:21 #
HyppiaYNWA
Podpisuję się pod Twoimi słowami w 100%.
adamne 01.09.2018 14:25 #
Salah na razie w tym sezonie bez formy i ta zmarnowana setka w czwartej minucie tylko to potwierdza. Na szczęście nie jesteśmy zespołem który opiera ofensywę na jednym zawodniku i Mane nadrabia za niego. A Salah liczę na to że odpali wtedy kiedy najbardziej będziemy go potrzebować.
zoomicrowley 01.09.2018 14:26 #
Mane dzik i Firo dobrze, że strzelił, bonic mu nie wychodzi od początku, same straty
hoster 01.09.2018 14:26 #
Bob jeszcze szuka formy dlatego jego pierwszy gol bardzo cieszy. Poza tym gramy dobre spotkanie, mam nadzieje, że poszukamy jeszcze 3 bramki i zadbamy o czyste konto dla Beckera.
Aklerua 01.09.2018 14:29 #
@kubaburza Salah i Frirmino są bez formy. Gol tego nie zmienia. Salah też strzelił 2 w poprzednich meczach. Wolałbym stu i shaqa. Lepiej ich wykorzystać teraz a Salah i Frirmino niech spokojnie budują forme
HyppiaYNWA 01.09.2018 14:30 #
I gdzie są teraz Ci co tak marudzili że nie Keita a Henderson w pierwszym składzie? :D Więcej zaufania do Kloppa Panowie, bo to fachowiec najwyższej klasy i wie co robi!
kubaburza 01.09.2018 14:30 #
Aklerua toć ja nic o Salahu i Firmino nie pisalem ^^
Geri 01.09.2018 15:41 #
adamne, w 4 min. to Bob zmarnowal setke a Salah juz nie mial az takiej okazji.Dzis po dobrej pierwszej polowie nagle cos sie zacielo od 50 minuty i az strach bylo na to patrzec, Alisson jest swietny, ale takich rzeczy nie wolno mu odstawiac.Srodek obrony bardzo dobry, pomoc niezla, w ataku niewiele sie dzialo, wiec dobrze, ze sie tak skonczylo.YNWA
Geri 01.09.2018 15:44 #
Milner to prawdziwy Braveheart, koles jest po prostu swietny.

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (7)