05.05.2024
17:30

Osób online 1397

Virgil: Jestem z nich dumny

Virgil van Dijk przekonuje, że pomimo porażki jego reprezentacji z Mistrzami Świata 1:2 jest dumny z postawy swoich kolegów w tym spotkaniu. Holender już niedługo wróci do Liverpoolu, gdzie czekają go kolejne wyzwania.

Środkowy obrońca Liverpoolu był w tym spotkaniu kapitanem reprezentacji Holandii, co więcej do gry dołączył jego klubowy kolega Georginio Wijnaldum.

Po tym jak Kylian Mbappe wyprowadził Francję na prowadzenie na początku pierwszej połowy, odpowiedź Holendrów nadeszła dopiero w 67. minucie kiedy to były zawodnik the Reds Ryan Babel doprowadził do wyrównania. Niestety dla zawodników Liverpoolu, Oliver Giroud zaliczył kolejne trafienie dla swojego kraju i doprowadził tym samym Francję do wygrania tego starcia.

Pomimo porażki Virgil zauważył we wczorajszej grze swoich kolegów wiele pozytywów, o czym może świadczyć jego wpis na instagramie.

- Przegraliśmy wczorajsze spotkanie z Mistrzami Świata, ale jestem dumny z mojej ekipy. Nadal będziemy trzymać się razem, będziemy ciężko pracować i dalej się rozwijać, tylko w taki sposób możemy iść naprzód. Teraz czas wrócić do Liverpoolu i przygotować się na kolejne spotkania.