13.05.2024
21:00

Osób online 1433

Prowadzenie 1:0 do przerwy

Po pierwszej połowie na Wembley w Londynie jesteśmy świadkami ciekawego widowiska, w którym Liverpool prowadzi 1:0 po bramce Giniego Wijnalduma, strzelonej głową po rzucie rożnym w 39. minucie rywalizacji.

Komentarze (10)

Rotruko89 15.09.2018 14:18 #
Koguty na razie bez argumentów.
AdamR 15.09.2018 14:18 #
Szkoda niewykorzystanych szans, ale i tak jest pięknie!
użytkownik zablokowany 15.09.2018 14:18 #
paranormalnY 15.09.2018 14:19 #
Prowadzenie po golu z zegarka - było do przewidzenia
radoLFC 15.09.2018 14:20 #
Mamy ich na widelcu, ale potrzebujemy Salaha, bo na razie to jego cień.
macios89 15.09.2018 14:20 #
W sumie dzisiaj nie mamy niedzieli, ale liczę na wyborny rosół z koguta!
AirCanada 15.09.2018 14:21 #
Tottenham bez środka pola kompletnie. Wchodzimy tam jak w masło momentami. Brakuje tylko nam tego błysku w ofensywie. Koniecznie musimy strzelić jeszcze gola, bo Koguty będą groźne po przerwie. Nie ma co stawiać na minimalizm i bronienie tego 1:0 i czyhanie wyłącznie na jedną kontrę, zamykając się za bardzo. Nasi stoperzy póki co palce lizac!
Juluz 15.09.2018 14:23 #
Jeszcze tylko Salah wejdzie na boisko i trzy punkty w garści
klosinho 15.09.2018 14:23 #
Tak jakoś dziwnie nasi grają. Inaczej niż w tamtym sezonie. Cieszę się, że jest gol bo akcji kilka było. Natomiast widzę jakieś obrażenie w napadzie... 34 min. akcja Mane, Salah mógłby zejść mu do środka. Później przed golem akcja również Mane, a Firmino jakby "obrażony" bo piłka do niego była ciut przecięta.
Spiąć tyłki i jazda!!
Sobi 15.09.2018 14:23 #
Powinno być min. 2-0, bardzo mi się nie podoba ten brak zimnej krwi pod bramką Kogutów, dobrze że chociaż ta bramka z "zegarka" wpadła, w drugiej połowie liczę na szybką drugą bramkę żeby spokojnie dojechać do końca meczu
cachemire 15.09.2018 14:31 #
Jak to będzie jedyny gol w tym meczu to wyczuwam niezły ból dupy Maurysia co do tej sytuacji z Virgilem zaraz przed bramka (niesłuszny). Za to cenie premier league, w takiej Serie A to nieporozumienie między ich obrońca a bramkarzem byłoby najpewniej potraktowane jako faul VD