05.05.2024
17:30

Osób online 1303

Przegrywamy do przerwy 2:0

Po bardzo słabych 45 minutach w wykonaniu Liverpoolu, podopieczni Kloppa zasłużenie przegrywają 2:0 w Belgradzie. Znakomitej sytuacji w 15' nie wykorzystał Sturridge, następnie w przeciągu 7 minut dwukrotnie ukąsił Pavkov.

Klopp12 06.11.2018 19:43 #
Za tą pierwszą połowę wszyscy powinni zap*erdalać do Liverpoolu na piechotę. Lallana to dwa razy powinien tak obrócić.
Radbug 06.11.2018 19:44 #
Odpadamy z Ligi Mistrzów. Dobranoc.
TheGuy 06.11.2018 19:44 #
chlopaki chyba sliwowicy popili bo to niemozliwe zeby grali w ten sposob na trzezwo
Kuyt922 06.11.2018 19:44 #
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kubaburza 06.11.2018 19:44 #
Wstyd, żenada i kompromitacja.
krzycho99 06.11.2018 19:44 #
Gorsze posiadanie piłki i zero celnych strzałów.

Hitomi 06.11.2018 19:45 #
Starydz dzisiaj myśli, że gra o puchar wójta? Jest bardziej chujowy niż zmiany Kloppa w trakcie meczu.r
Kijoraptor 06.11.2018 19:46 #
Słowami klasyka... "Spokojnie, zaraz się rozkręci".
roberthum 06.11.2018 19:46 #
Po prostu żenada, zero reakcji z ławki, zero nowych pomysłów. Tak słabego Liverpoolu w tym sezonie jeszcze nie było. Słabo gralismy juz wielokrotnie, nawet można powiedzieć, że w tym sezonie zagraliśmy więcej słabych i przeciętnych spotkań niż tych dobrych, ale dotąd udawało nam się wygrywać. Tym razem Crvena w sposób perfekcyjny nas rozpracowała i Serbowie w pełni kontrolują przebieg spotkania.
TheGuy 06.11.2018 19:47 #
*Kijoraptor czy wiesz skad sie wzial sturridge w liverpoolu?
amciek2 06.11.2018 19:48 #
klopp się skończył ... zresztą nawet się nie zaczął ...
Nathan 06.11.2018 19:48 #
Keita u Firmino na boisko. Kolejny raz nie mamy kreatywności w środku pola, od początku sezonu się to rzuca w oczy. Shakiri coś tam wnosił, ale dziś go nie ma...
TheGuy 06.11.2018 19:49 #
KLOPP OUT, MOU IN XDDDDDD
Magerlfc 06.11.2018 19:49 #
Sturridge to niech juz sobie odpusci liverpool. Co to za sęp. Miał taka patelnie na 1-0. I potem oczywiscie musi strzelac zamiast dograć do lepiej ustawionych. Gra kosmicznie tragiczna. Zero zaangażowania. Brak kreatora gry. Brak wszystkiego
Deadlock 06.11.2018 19:49 #
Druga linia u nas nie istnieje. Kolejny raz. Nie potrafimy rozegrać, odebrać też zresztą nie. Jest dramatycznie. Teksty, że LFC teraz gra jak mistrz i potrafi wygrywać po 1:0 przesłoniły oczy. My nie gramy nic. Wszyscy (!) są pod formą. Głębia składu? To brzmi dzisiaj jak niesmaczne żart. Z taką grą to i w LE wiele nie ugramy, a tam właśnie zmierzamy.
piotruspolonia 06.11.2018 19:49 #
Obsraliśmy się już w szatni..
Lipaa1960 06.11.2018 19:49 #
Ta wytykajcie teraz palcami kogo sie da... żenada. Jako zespół gramy tragicznie. Nie widziałem nikogo kogo można by pochwalić, bądź powiedzieć, że gra chociaż przeciętnie. No Milner i Van dijk ponad norme naszego dzisiejszego zespolu... tragedia, od przerwy Naby i Firmino. YNWA!
Lookout 06.11.2018 19:50 #
Odpieprzcie się od Lallany, on i może Virgil jako jedyni pokazują, że mają jaja, a reszta jest tak obsrana, że nawet podać na kilka metrów dokładnie nie potrafią. Tutaj trzeba zagrać z jajem, tak jak gra Crvena, a nie stać jak panienki i bać się najmniejszego kontaktu z rywalem. Swoją drogą szacunek dla kibiców Crveny widać jak bardzo żyją tym meczem, mimo że praktycznie nie mają szans na wyjście z grupy.
Norton 06.11.2018 19:50 #
Po trio zostały tylko koszulki z poprzedniego sezonu. Jak się nie obudzą to bez ataku ciężko będzie cokolwiek wygrać.
Lipaa1960 06.11.2018 19:51 #
A no i Fani w Belgradzie pokazali po co się przychodzi na stadion. A Wy z tym Kloppem tak serio? Wstyd za takich kibiców.
kubaburza 06.11.2018 19:52 #
Coz City w lidze gniecie wszystkich jak chce , a teraz jak mielibysmy w tak zenujacy sposob odpasc z Ligi mistrzow to na prawde znowu skonczy sie na gadaniu ze gramy swietny sezon w ktorym nie wygramy nic.

Moze to kwestia odejscia Buvaca ze od poczatku sezonu w ofensywie gramy takie gowno. Defensywa spoko choc w tym meczu raczej nie błyszczą ale raz ofensywa moglaby sie wykazac.
AndyLFC 06.11.2018 19:53 #
Jeden gorszy mecz i wszyscy hejterzy powychodzili z jaskin xD
pk230681 06.11.2018 19:54 #
Jak wygrywają to Jorguś jest The best jak przegrywają to zaraz wylewacie pomyje na swoją kochaną drużynę.Też mi się to nie podoba jak grają ale wierzę że to zmienią i wywiozą dobry wynik pozdrawiam serdecznie
radoLFC 06.11.2018 19:54 #
Czas poczuć krew i zachować się jak drapieżnik, zapomnieć jak najszybciej o mentalnej amatorszczyźnie z pierwszej połowy.
konriqe 06.11.2018 19:54 #
W końcu poczułem się jak piłkarz Liverpoolu. Przy drugiej bramce Matip był rownie bierny jak ja przy lapku oglądając ta padake.
madman99 06.11.2018 19:56 #
ch.ja pokazalismy w 1 polowie w drugiej czas pokazac jaja, mozemy to jeszcze wygrac ale nie z taka gra, wiele meczy bedzie tak jeszcze wygladac po prostu brakuje nam rozgrywajacego, ktorych city ma kilku, jak Salah z Mane nie ciagna gry to ze srodka zadna kombinacja nie pojdzie, bo jedyny co taka pilke umie zagrac zostal w domu, moze Keita cos pomoze
CzanYNWA 06.11.2018 19:57 #
Kolejny zespol wychodzi do nas pressingiem i gramy jak gramy..Masakra!
Gruberoo 06.11.2018 19:58 #
Mecz trwa 90 min nie 45......... YNWA!!
TheGuy 06.11.2018 19:59 #
mecz chujowy, ale to co sie tu wyprawia w komentarzach to jest prawdziwy wstyd. jebnicie sie w glowe, prawdziwi kibice od finalu LM
Liverbird1979 06.11.2018 19:59 #
Świerza krew, Keita za Lallanę i Fabinio za Milnera... pierwszy może zagrać coś nie szablonowego a drugi dobrze przerywa ataki a i przy okazji umie dobrze zagrać do przodu, wydaje mi sie że taki wstrząs na start drugiej połowy by sie nam przydał. Osobiście wżócił bym jeszcze Firminio no ale jedną zmianę należy zachować do 60 minuty:-)
WojtekYNWA 06.11.2018 20:50 #
Chciałbym zobaczyc jak Klopp widział pierwszą połowe, bo ja po 10 minutach oceniłem ze nie mamy srodka pola i byłem pewny ze w przerwie wprowadzi Fabinho, a jak to nie poskutkuje to w 60 Keite I Firmino, a nie zmienil w przerwie boczengo obronce

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (6)