05.05.2024
17:30

Osób online 1003

Liverpool rozbija Bournemouth 4:0

Liverpool dokonał egzekucji na Wisienkach na Vitality Stadium, zwyciężając 4:0. Hattricka na swoje konto zapisał dziś niezwykle aktywny Mohamed Salah. Jeden gol był efektem samobójczego uderzenia Cooka.

The Reds prowadzili po pierwszej odsłonie 1:0, kiedy w 25. minucie na listę strzelców wpisał się Mo Salah, dobijając piłkę po strzale Firmino. Na początku drugiej połowy po błędzie gospodarzy na własnej połowie, piłkę przejęli Liverpoolczycy, co skończyło się kolejną bramką Króla Egiptu.

W 68' minucie było już 3:0, kiedy po dośrodkowaniu Andy'ego Robertsona z lewej strony boiska, piłkę w efektowny sposób do własnej bramki skierował Steve Cook.

W 77. minucie Mo Salah postanowił zabawić się z obroną i bramkarzem gospodarzy, po efektownym slalomie ustalił wynik spotkania, trafiając do sieci z bliskiej odległości.

Liverpool przynajmniej na kilka godzin melduje się zatem na fotelu lidera Premier League.

Komentarze (39)

scorpionlfc5 08.12.2018 15:23 #
Atam jakieś 3 punkty. Salah nam się przebudził!
Klopp12 08.12.2018 15:24 #
Salah się skończył.
Gensheimer 08.12.2018 15:24 #
Jeśli Keita i Shaqiri nie wyjdą w 1. składzie na Napoli, to tymi zmianami Jurgen dzisiaj się ośmieszył.
Mike9692 08.12.2018 15:25 #
80. minuta, na boisku: Henderson, Lallana, Milner, Wijnaldum, Matip. Dobrze, że Jurgen zamiast Mane, nie zdecydował się wpuścić Origiego, bo co poniektórzy tutaj dostaliby palpitacji.
I w ogóle co to za pytanie retoryczne o zawodnika meczu z Bournemouth ? :D Mimo, że wszyscy nasi piłkarze zagrali dziś mega :D
Eskimos 08.12.2018 15:25 #
1,5 season wonder :D
AirCanada 08.12.2018 15:26 #
Nie ma lepszej wiadomości przed wizytą Napoli jak wyraźny powrót do formy Salaha. Wreszcie dziś miał 'to coś', co cechowało jego grę w poprzednim sezonie. Spokojny, wyrachowany przez długi czas Liverpool, co przyzwyczajonych do klubu z zeszłego sezonu fanów niekiedy może frustrować, po czym następuje zwolnienie blokady i losowanie 6 losowo wybranych liczb! Tzn, zwolnienie hamulca ręcznego i łapanie rywala za gardło! :) Weeekendzik od razu się milszy robi po takim meczu :)
radoLFC 08.12.2018 15:26 #
Dobrze widzieć takiego Mo
pitek552 08.12.2018 15:27 #
Co za genialny mecz Salaha oraz całej ekipy!
Radbug 08.12.2018 15:27 #
Salah się zaczął.
Lfc-FreaK 08.12.2018 15:27 #
AirCanada
Milszy to się dopiero zrobi, jak Chelsea "zrobi" Citah!
Bakens 08.12.2018 15:28 #
Aserehe ha Salah
kubaburza 08.12.2018 15:29 #
Moze zrobmy vote na Vice MOTMa xd
Chcialbym zaglosowac na Fabinho bo byl swietny ale Salah z automatu ma glos bo zrobil gre.
Bengaloe 08.12.2018 15:29 #
Faraon wraca. :)

To nie był wybitny mecz, ale zagraliśmy z dawna nieobecnym pazurem bez litości punktując Wisienki. Czekamy na Napoli.

YNWA!
Batigol 08.12.2018 15:31 #
Mamy lidera i ciesZmy sie nim oby jak najdłużej, te Napoli musimy kulnac i uratowac Lm
Jonesy 08.12.2018 15:33 #
Over to you City. Teraz niech oni nas gonią :)
Pretorian 08.12.2018 15:35 #
Na spokojnie wygrana. Może to oznacza złapanie formy z zeszłego sezonu(przydałoby się bo niedługo chyba mecz o mistrza z City)
Aklerua 08.12.2018 15:40 #
A ja zwrócę uwagę na inny fakt. Bilans bramkowy do City już tylko minut 10 a po meczu może być minus 9 lub np 8 oby. Choć to nie będzie łatwe. Bramki w tym sezonie mogą być bardzo ważne. Trzeba trzymać dystans nie tylko punktowy ale i bramkowy
liverpoool 08.12.2018 15:41 #
To nie było złapanie formy tylko brak hamulcowego w składzie :)
burmanek8 08.12.2018 15:45 #
@zeno29 wejdź na forum to zobaczysz, że da się narzekać, choćby o to, że Mo nie cieszył się ekspresyjnie po golach ;)
reddsPL 08.12.2018 15:53 #
Tak jest..! <3 Mamy lidera i jedziemy dalej, brawo! YNWA!
kubaburza 08.12.2018 15:55 #
I teraz wszyscy kibice Liverpoolu solidarnie kibicuja Chelsea :D
Deadlock 08.12.2018 15:55 #
Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa. Bardzo fajnie wygląda pomoc z Fabinho i Keitą. Mimo wygranej i naszej świetnej passy cały czas w głowie siedzi jednak City. W każdej innej lidze byśmy mieli sporą przewagę na drugim zespołem w tabeli, ale cóż... Magia Premier League.
Kijoraptor 08.12.2018 16:22 #
i nagle wszyscy będą teraz wychwalać Salaha, po tym jak ostatnio chcieli sadzać go na ławce. Ot takie chorągiewki.
Pomijając to wszystko świetny mecz, piękna gra, środek na Napoli mamy chyba załatwiony, Keita i Fab koniecznie.
18LBoY92 08.12.2018 16:36 #
Super mecz, fajne tempo, w końcu dało się to oglądać z przyjemnością, Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić to dzisiejsze wrzutki i rożne Milnera :D coś ta piłka albo murawa mu nie leżała.
Redzik90 08.12.2018 16:53 #
No i znowu ten cienias jest najskuteczniejszy w całej lidze eh :(
LiveTom 08.12.2018 17:17 #
No to i Liverpool i Napoli dały dziś po czwórce więc nastroje i u nich i u nas podobne, ale we wtorek tak łatwo nie będzie. Będzie walka na całego, oby z happy endem!
Aklerua 08.12.2018 20:26 #
Cudowna sobota lider i 6 goli odrobione do City, jak Wilan nie trafił myślałem że go zniszczę
JareckiYNWA 08.12.2018 20:27 #
Nie pamietam kiedy tak się cieszyłem z dwóch meczy jednego dnia. Piękna sobota:)
scorpionlfc5 08.12.2018 20:31 #
Mamy 42 punkty na 48 możliwych. City też prawie wszystko powygrywało a jednak to my jesteśmy liderem. Jesteśmy kozakami. End of story.
VII 08.12.2018 20:48 #
Oto jest dzień który dał nam Pan.
scorpionlfc5 08.12.2018 20:50 #
Ten moment na przypomnienie sobie jak się gra w piłkę, to nie mógł Salahowi w lepszym momencie przyjść.
Aklerua 08.12.2018 20:57 #
Amen
kaszti8 08.12.2018 22:20 #
"One season wonder" mówili :D
jay7575 09.12.2018 08:53 #
YNWA.... z Napoli łatwo nie będzie ale co tam nie piłka się toczy i wpada do ich bramki :)