05.05.2024
17:30

Osób online 1412

Liverpool prowadzi 1:0

Liverpool po pierwszej połowie prowadzi na Anfield w starciu z Newcastle United 1:0. Jedynego gola gospodarze strzelili w 11. minucie rywalizacji, kiedy soczystym i silnym uderzeniem popisał się Dejan Lovren, nie dając szans Dubravce na skuteczną interwencję.

Komentarze (10)

redartur76 26.12.2018 16:48 #
Lovren ty dziku
AgentTomek 26.12.2018 16:49 #
Liverpool wygrywa, M City remisuje. I niech tak zostanie :)
Bengaloe 26.12.2018 16:51 #
To zawsze specyficzny moment w piłce, kiedy jedna drużyna atakuje i strzela bramkę, a przeciwnik po jej stracie gra dokładnie to samo, czyli lagę do przodu, bo może coś wpadnie albo nasi obrońcy się pomylą. ^^

Jak na razie w porządku, nie ma za wielu sytuacji, bo też Newcastle dość precyzyjnie się muruje. W drugiej połowie strzelić bramkę albo dwie z kontry i dopisać 3 punkty.

Strasznie dużo strat Firmino.
KJanoo 26.12.2018 16:55 #
Mimo, że tylko 1:0 mecz absolutnie pod kontrolą. Szkoda dwóch sytuacji Shaqa, szczególnie tej z 5 metrów. Lecimy naładowani na 2gą połówkę :)
Lovren jaka kasta!
Jedi13 26.12.2018 16:57 #
XS i Bobby notują dużo strat. Salah niewidoczny, ale to przez obronę Srok. Mane próbuje i miał kilka okazji lecz albo źle przyjął albo był delikatnie spóźniony.

The best defender in the woirld
MateuszFC 26.12.2018 16:59 #
Firminio do zmiany. I jedziemy po 3 pkt :)
PUMA 26.12.2018 17:00 #
Lovren co by o nim nie mówić to autentyczny fighter.
DarthMalak 26.12.2018 17:55 #
Czekam na wywiad z Lovrenem. Znowu moze być ciekawie:)
redartur76 26.12.2018 19:39 #
DarthMalak no tak, bo zawsze sie znajdą tacy jak ty i tobie podobni, zamiast się cieszyć z ważnego zwycięstwa to kurwa będziecie szukać dziury w całym. Idioci i nic więcej.

Shearer: Mo może czuć się pokrzywdzony  (6)
28.04.2024 19:22, B9K, Liverpool Echo