05.05.2024
17:30

Osób online 1395

4:0! Sroki zadziobane na Anfield

Liverpoolskie Pendolino nie zamierza się zatrzymywać w tym sezonie! Gospodarze bez najmniejszych problemów zwyciężyli dziś na Anfield w konfrontacji z Newcastle 4:0. Podopieczni Kloppa prowadzili po pierwszej odsłonie różnicą jednego gola, kiedy wynik meczu otworzył w 11. minucie Lovren.

W 48. minucie Mo Salah pewnie wykorzystał rzut karny i zrobiło się 2:0. W 79. minucie bramkę strzelił Xherdan Shaqiri, wykorzystując dobre podanie Alexandra-Arnolda.

Końcowy rezultat ustalił Fabinho, co zapewniło the Reds efektowne zwycięstwo.

Kolejny mecz Liverpool rozegra w sobotę na Anfield przeciwko Arsenalowi.

Komentarze (40)

LiveTom 26.12.2018 17:52 #
4-0, porażka City, tak to ja mogę świętować.
paranormalnY 26.12.2018 17:52 #
My tu gadu gadu, a tam City włącza się do walki o top 4
Miensol 26.12.2018 17:53 #
Dawno nie bylo tak, ze cala druzyna zagrala na wybitnym poziomie
Owen89 26.12.2018 17:53 #
Jest lepiej niż zakładałem, liczyłem na remis City.;) jest tylko mały problem, kto będzie MOTM? ;)
DarthMalak 26.12.2018 17:54 #
Teraz kolej na Arsenal. Mecz po meczu. Piękne święta !
Gerrard32 26.12.2018 17:56 #
Ja to widzę tak... City dostało zadyszki i trzeba ich dobić 3 stycznia. Natomiast Arsenalowi trzeba w sobotę wyjaśnić, że w tym sezonie również nie mają czego szukać w top 4. Jesteśmy w gazie i każdy inny wynik niż zwycięstwo, będzie niespodzianką. Cóż za piękne czasy nastały.
Klopp12 26.12.2018 17:57 #
Ruszyła maszyna, już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła! <3

Święta to są jednak naprawdę magiczne, takich rzeczy się nie spodziewałem. Jest pięknie, ale jeszcze bez zbędnej podniety.
JurgenZelazny 26.12.2018 17:57 #
Mecz kompletny a na dodatek bilans bramkowy miedzy nami a City juz sie wyrownal :)
reddsPL 26.12.2018 17:58 #
Tak się bawi, tak się bawi Liverpool! Normalnie coś pięknego, brak słów by to opisać! Jurgen wprowadził nas na kosmiczny poziom. LIDERpool!! YNWA!
raski21 26.12.2018 17:58 #
No to teraz dwa pojedynki wagi ciężkiej.
FankaLFC 26.12.2018 17:58 #
Coś nieprawdopodobnego, będziemy wspominać tę kolejkę jeszcze długo ;)
splesh 26.12.2018 17:59 #
I to się dzieje naprawdę!!
Andyrober 26.12.2018 18:06 #
Xhaqiri kot ma już 6 bramek, nagle każdy zaczyna strzelać, o to chodzi. Salah standardowo, gol i asysta. Dla mnie MOTM Henderson. Najsłabiej chyba Mane. Wspaniała kolejka, święta trwają dalej!!
micer221 26.12.2018 18:07 #
Mecz świetny i znowu dojrzałość była widoczna. 6 i 7 pkt przewagi coś pięknego! Oby udało się wygrać z Arsenalem by też utrzeć nosa kanonierom którzy są zbyt pewni siebie
RedFan1892 26.12.2018 18:08 #
YNWA!!!
ivers 26.12.2018 18:11 #
Nas nie dogonyat?
Lfc-FreaK 26.12.2018 18:14 #
Co za gaz! Lovren!
Co za magiczny czas, nie wierze w to co widzę.
I jeszcze to City traci kolejne pkt, niewiarygodne.
Perfekcyjny timing do meczu z nimi.
Btw,
Rafa nas nie zawiódł :D
Mand 26.12.2018 18:15 #
Najlepsze jest to, że dopiero niedawno zaczęliśmy grać. Dobry moment na mecze z Arsenalem i MC.
Lookout 26.12.2018 18:17 #
Piękny dzień, cieszmy się nim jak tylko możemy. Graliśmy szczególnie w drugiej połowie kapitalny futbol, nie zatrzymujemy się, maszyna ruszyła, armatki widząc naszą grę srają w gacie. Na dodatek wisienka na torcie czyli porażka City, po prostu nie mogło być lepiej. Tytuł coraz bliżej...
Scofield1111 26.12.2018 18:18 #
Święta są piękne!
dosłownie sroki zadziobane przez monstrum LIVERPOOL!
jarojcp3 26.12.2018 18:28 #
The Citizens obdarzyli nas w tym roku całkiem przyzwoitymi prezentami świątecznymi :)
Sailor 26.12.2018 18:38 #
Ahhh ten guardiola i jego ekipa odjeżdżająca reszcie stawki na ładnych pare lat..
JurgenZelazny 26.12.2018 18:41 #
Najlepsi dzis - Salah, Lovren, Henderson, Shaqiri no i TAA.
borian1 26.12.2018 18:49 #
Na stronie city biust z października ma ktoś adres ich aktualnej strony www?
borian1 26.12.2018 18:52 #
Niusy*
Klopp12 26.12.2018 19:00 #
borian1

Wiem tylko, że prowadzą Fanpage na FB. Tam cały czas jest coś dodawane, jak chcesz to mogę Ci dać linka.
borian1 26.12.2018 19:07 #
Klopp12
Dzięki za wskazówkę, znalazłem.
czerwony1892 26.12.2018 19:29 #
Ja jednak tonował bym nastroje. Owszem, jesteśmy w tym momencie w najlepszej formie od lat, ale bycie kibicem Liverpoolu nauczyło mnie cierpliwości, pokory i nie popadania w euforię zbyt wcześnie. Nie muszę chyba przypominać słynnego już powiedzenia, że kto jak kto, ale taką sytuację może spierdolić chyba tylko Liverpool. Najbliższe dwa mecze będą wg mnie kluczowymi dla losów mistrzostwa w tym sezonie, więc zobaczymy w jakim położeniu będziemy po meczu z City. Na razie cieszmy się, ale z głową :)
reddsPL 26.12.2018 19:44 #
@borian1- może być i biust xD
borian1 26.12.2018 19:47 #
czerwony1892
Kluczowa wg mnie będzie końcówka sezonu wtedy wyjdzie zmęczenie grą w PL i LM. Liczę że nasza szeroka ławka w tym sezonie obroni się przed tą zadyszką
camelman 26.12.2018 19:55 #
"Dal nam przyklad Crystal Palace, jak zwyciężać mamy!"
radoLFC 26.12.2018 20:16 #
To połowa sezonu i jeszcze wiele się może zdarzyć, ale jak się tu nie cieszyć.
Oglądałem właśnie drugą połowę meczu Birghton : Arsenal, nasz najbliższy rywal wyglądał naprawdę słabo.
caharin7 26.12.2018 20:21 #
Brawo,coś niesamowitego oby tak dalej
VII 27.12.2018 00:21 #
Wspaniale się to wszystko dla nas układa. Byliśmy bez formy, zdobywaliśmy 3 punkty i czyste konta ze stabilną obroną. Teraz jesteśmy w gazie, mamy i punkty i obronę, a co najważniejsze ofensywe jak rok temu. Przewaga którą mamy nad city nie daje nam zbyt wiele i nie ma co się podniecać tym. Ale jest to jakiś punkt zaczepienia, bo oni już wyczerpali swój limit błędów na tą chwilę i paradoksalnie presja nie ciąży na liderze tabeli, a na nich. Dziś bardzo mi się spodobało, że bramki zdobyli Fabinho, Lovren i Shaquiri bo to dla nich mocne podładowanie psychiczne i dodatkowa motywacja. To co rzuca mi się od początku tego sezonu w porównaniu z poprzednimi pod wodzą Kloppa, to nasza dojrzałość emocjonalna. Jeszcze niedawno temu tradycją było, że jak szło nam zbyt dobrze i obrośliśmy w piórka to można było się spodziewać, że w następnym meczu zlekceważymy rywala i dostaniemy od niego z liścia. Teraz widać że Jurgen intensywnie nad sferą mentalną naszych ulubieńców.
VII 27.12.2018 00:24 #