05.05.2024
17:30

Osób online 980

Prowadzenie 2:0 na Stamford!

Po pierwszej połowie Liverpool prowadzi z Chelsea 2:0. The Reds na prowadzenie wyprowadził Alexander-Arnold w 14 minucie spotkania a podwyższył Firmino w 30'. Na krótko przed bramką Brazylijczyka sędziowie po konsultacji z VAR nie uznali trafienia Azpilicuety.

Komentarze (13)

remekiusz 22.09.2019 18:20 #
Wymienienie Mignoleta na Adriana to był najlepszy deal ever
Fimmi1892 22.09.2019 18:20 #
Coś pięknego.
cezarkop 22.09.2019 18:21 #
Pewnie już wszyscy wiedzą po co jest Var.
Paviola 22.09.2019 18:22 #
Już zapomniałem o tym Varze. Dzięki temu zamiast nerwowości mamy duży spokój w przerwie. 1 raz widziałem by w ogóle komuś pomógł w Anglii i na szczęście na nas trafiło :D
JareckiYNWA 22.09.2019 18:23 #
Odrazu niedziela staje sie piekniejsza, nawet jesli trzeba isc do roboty na noc :)
HyppiaYNWA 22.09.2019 18:24 #
Piękny gol TAA, świetna cieszynka Firmino, Hendo jak na kapitana przystało jest wszędzie, pressuje na całej połowie Chelsea, pięknie się to ogląda. Obie bramki to w sumie zasługa pomysłowego rozegrania stałych fragmentów. Akcja gdzie Fabinho drybluje dwóch niebieskich w środku pola palce lizać. Szkoda tylko akcji Salaha gdzie Christiansen złapał kontuzję, już widziałem piłkę w siatce :D Oby tak dalej, dobić w drugiej połowie, YNWA!
Liverbird1979 22.09.2019 18:24 #
Mecz pod kontrolą. Przydała by się jeszcze jedna bramka na 3:0.
bajbusinsky 22.09.2019 18:27 #
Fajnie, że jest VAR i bardzo fajnie że nikt nie złamał linii przy nieuznanym golu, co ostanio nie było takie oczywiste. A stałe fragmenty - no coś wspaniałego.
adamne 22.09.2019 18:33 #
Czy ja coś narzekałem na VAR? Wszystko odwołuję, kocham VAR.
A w meczu na razie trochę nam szczęście dopisuje, wynik lepszy niż gra. Minimalny spalony, zmarnowana setka Abrahama, kilka stałych fragmentów bez konsekwencji. Oby tak dalej.
RK23 22.09.2019 18:33 #
Adrian po prostu ma szczęście. Broni trudniejsze strzały, a z tymi łatwiejszymi ma problem. Atut gra nogami bo na linii jest taki o.
adamne 22.09.2019 18:34 #