13.05.2024
21:00

Osób online 1087

4:2 po pierwszej połowie

Kibice na Anfield w pierwszej połowie nie mogli narzekać na brak emocji. Liverpoolczycy prowadzą po 3 kwadransach 4:2. Gole dla gospodarzy strzelali Origi (2), Shaqiri i Mane. Z kolei bramki dla gości były dziełem Keane'a i Richarlisona.

Komentarze (31)

Owen89 04.12.2019 22:05 #
Rozrywka na najwyższym poziome :)
Lukasch 04.12.2019 22:06 #
kung fu lovreen
Mkbewe 04.12.2019 22:06 #
Kurła z przodu jest ogień ale obrona do poprawy.
Takie derby to się rozumie. :D

Miałem już pisać, że mecz załatwiony w 1 połowę przy fajnej rotacji składem, ale akurat Richarlison strzelił na 2:4. Trzeba się mieć na baczności, jeszcze tego nie wygraliśmy.

Mane kosmicznie gra, Origi świetny. Lovren niestety pomimo pięknej asysty strzela dzisiaj babole.

YNWA na drugą połowę!
cezarkop 04.12.2019 22:07 #
Na jakiej pozycji powinien grać Origi to chyba jest jasne dla wszystkich, a co dajemy dupy w obronie to poezja.
Fabrani 04.12.2019 22:07 #
Jest okej derby i bramki
scorpionlfc5 04.12.2019 22:07 #
Strasznie słaba ta nasza obrona. Nie ma to znaczenia że jest Virgil. Wina jest po stronie taktyki.
Norton 04.12.2019 22:07 #
Z przodu cudownie, obrona już zaczyna mnie irytować w tym sezonie.
radoLFC 04.12.2019 22:07 #
Dwie drużyny bez obrony, ale mamy lepszy atak.
Tak na poważnie to trzeba spiąć dupę w obronie!
Hitomi 04.12.2019 22:07 #
Świetnie się to ogląda. Brawa dla naszych i Tofikow eleganckie widowisko.
FanLFC25 04.12.2019 22:07 #
Nie ma Fabinho i po raz pierwszy od dawna nie ma blokady w środku pola, na efekt długo nie trzeba było czekać, 4 bramki do przerwy.
alexrulez 04.12.2019 22:07 #
Spokojnie Panie i Panowie. Dzisiejsza forma Dejana to tylko wyjątek potwierdzający regułę. Dobrze że mamy takkego klasowego zmiennika jak Divock!!!!
adamne 04.12.2019 22:07 #
Gomez za Lovrena i ktoś za ninja Lallanę by się przydał.
Fanlive94 04.12.2019 22:08 #
Z Matipem byłoby 4:0 do przerwy
Flips 04.12.2019 22:08 #
Środek pola nie funkcjonuje. Dobrze, że Everton gra taką padake w defensywie. Liverpool jak za dawnych lat. :)
Aklerua 04.12.2019 22:08 #
Podwójne nie do wiary, w ataku i w obronie
kubaburza 04.12.2019 22:08 #
Wlaczam tv patrze a tam mecz liverpool everton. Nie spodziewalem sie nawet ze mecz nie jest w weekend. Jestem zalamany ze przegapilem pierwsza polowe zwlaszcza ze w koncu strzelamy gole
MKrzysiek 04.12.2019 22:08 #
Szzególnie kolega Lovren do poprawy obie bramki on zawalił (przy bramce na 4:2 dla Evertonu powinien był wybijać piłkę głową na rzut rożny). Generalnie gramy dobrze ale nasz trener powinien poswięcić na treningach większą uwagę nad naszą grą obronną bo ta kuleje :/
Zalewsky 04.12.2019 22:09 #
Kloppa popie**oliło! :D
Lallana dzieli i rządzi w środku pola, Lovren dyryguje obroną, Origi prawdziwy król pola karnego, Mane niczym bolid Ferrari.
ynwa19 04.12.2019 22:10 #
Divock miodzio a Shaq też fajnie.
Obrona po stronie Evertonu to jedna wielka dziura ale i nasza monolitem nie jest.
Strzelić szybko na 5:2 i "grać w kulki" oszczędzając siły.
MaksiuLFCSanok 04.12.2019 22:10 #
takie 2:1 razy 2
caharin7 04.12.2019 22:10 #
Origi w gazie, po prostu super ale obrona i nasza i ich nie istnieje. Czerwony sztorm normalnie
ynwa19 04.12.2019 22:12 #
Dejan robi specjalnie dzisiaj babole aby w następnych grach nie robić!-:)
bajbusinsky 04.12.2019 22:14 #
W obronie słabo, ale po tylu meczach oglądania wymęczonego 2:1 nalezy się nam troche radosneg futbolu :D
barteq 04.12.2019 22:14 #
takie combo 2 x 2:1 :)
firz 04.12.2019 22:15 #
Brak środka. Wszystko z długich podań albo z kontry po stałym fragmencie. Podanie Trenta przy bramce Shaqa majstersztyk.
Paviola 04.12.2019 22:15 #
Mane się chyba wkurwił tym zaledwie 4 miejscem, a Origi to już w ogóle, że o nim zapomnieli :D W 2 połowie raczej zacznie się oszczędzanie sił, ale 1 to poezja dla oczu w ofensywie.
VII 04.12.2019 23:12 #
Ależ piękna noc. 3 punkty, a Somsiad spuszczony jak klocek w kiblu.