13.05.2024
21:00

Osób online 1409

Bez goli do przerwy

Podczas pierwszych 45 minut spotkania na Khalifa International Stadium w Dosze kibice nie zobaczyli żadnych bramek. Najlepszej okazji dla The Reds nie wykorzystał Firmino, kiedy po znakomitym podaniu od Alexandra-Arnolda, przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Komentarze (15)

ManiacomLFC 21.12.2019 19:18 #
nie mogę słuchać tych komentatorów... "sędzia był blisko" w co drugim zdaniu jako argument jego nieomyłkowości... kartka dla Sadio to parodia, a brak faulu na Keicie to nie wiem jak można wytłumaczyć... eh
BiałyWilk 21.12.2019 19:18 #
Gramy słabo ale ten sędzia to jest jakiś niesmaczny żart. Flamengo bezdyskusyjnie powinno mieć 3 żółte kartki a pierwszym ukaranym jest Mane powstrzymywany bez piłki przed wyjściem do kontry. Drugi w kolejce chyba Keita, na którym nie wiem jakim cudem nie odgwizdano wolnego zaraz przed 16stką.
AgentTomek 21.12.2019 19:19 #
Sendzia ty dziadygo
dmn 21.12.2019 19:20 #
Sędzia trzyma poziom komentatorów
ynwa19 21.12.2019 19:21 #
Gramy jak narazie wyjątkowo niechlujnie czego przykładem kontra i podanie Mo.
Ponadto nasze decyzje są w większości o sekundę spóźnione.
Poprawić to w 2 połowie i powinno być dobrze.

Come on LFC!-:)
Konrad1966 21.12.2019 19:21 #
Zero strzałów na bramkę?
Fanlive94 21.12.2019 19:21 #
Chyba przełączę na ct sport, bo nie da się słuchać tej pary zramolałych dziadów. Sędzia tragedia, szkoda pierwszych dwóch sytuacji. W drugiej połowie muszą zagrać lepiej
roman2007 21.12.2019 19:23 #
Po 4 minutach powinno być 2-0 i wtedy możemy grać w bambuko.
Takie sytuacje to musza być bramki, lepszych możemy nie mieć.
Mam nadzieje do trzech razy sztuka i coś strzelimy.
Sobi 21.12.2019 19:23 #
Fakt faktem nie gramy jakoś zajebiscie, ale to ten pseudosędzia zabija nam mecz. Każdą stykową sytuację gwiżdże dla Flamenco. Żółta dla Sadio to wręcz kwintesencja jego "nieomyłkowości". Już nie wspominam o Keicie przed 16stką czy "faulującym" Hendo w polu karnym przy naszym rzucie wolnym.
ivers 21.12.2019 19:23 #
Na początku dwie patelnie, a potem bryndza. Ten sędzia to też lepszy leszcz, facet jest ewidentnie niedowidzący.
JareckiYNWA 21.12.2019 19:24 #
Gramy tak jakbyśmy chcieli to wygrać jak najmniejszym nakładem sił, szkoda tej kontry co zaprzepaścił Salah co wychodziło chyba z 5 naszych zawodników na 2 flamengo. Musimy poprosty zagrać ciut szybciej i będzie dobrze
ElFirmino 21.12.2019 19:24 #
Już wolę słuchać jak Hajto przypomina skład Kaiserslautern, niż tych komentatorów.
AgentTomek 21.12.2019 19:24 #
Po prostu widać, że nie gramy w Europie. na lokalnym podwórku sędziowie się mylą, bo są starzy i ślepi, a jak chcą coś oszukać, to przynajmniej się z tym kryją. Ten kurde patrzy z bliska jak facet faceta taranuje i z premedytacją podejmuje złą decyzję, nie mówiąc już o tym, że każdy out należy do Flamengo obojętnie kto wykopie piłkę
Kijoraptor 21.12.2019 19:26 #
Jeśli Hendo jest najlepszym graczem drugiej linii w tym meczu to coś jest na rzeczy. Ox nie doleciał na finały, a Keita nieskuteczny i spóźniony. Do tego brak koncentracji i mamy 0:0, a mogło być lepiej. Poprawić się w drugiej połowie i zabieramy ten puchar do domu.
ynwa19 21.12.2019 19:27 #
Tak na marginesie: City przegrywał po golu Vardy'ego 1:0 ale już prowadzi 2:1

06.05.2024 13:45, Piotrek, liverpoolfc.com
Stu: Gakpo potrzebuje pewności siebie  (1)
06.05.2024 10:06, Loku64, thisisanfield.com
Keane: Jako zawodnik chciałbym grać dla Kloppa  (1)
06.05.2024 09:44, Ad9am_, Liverpool Echo
Postecoglou: Nie sądzę, że zagraliśmy źle  (2)