player
 
Osób online 138

Alisson o dobrej formie Liverpoolu


Alisson Becker uważa, że niesamowita forma Liverpoolu w tym sezonie jest możliwa dzięki temu, że cała drużyna czerpie ogromną przyjemność z codziennej pracy. The Reds zanotowali 24 zwycięstwa w 25 meczach, dzięki czemu przed weekendowym spotkaniem z Norwich mają 22 punkty przewagi nad drugą drużyną w tabeli Premier League.

Według bramkarza Liverpoolu taki poziom został osiągnięty dzięki połączeniu światowej klasy umiejętności i gotowości każdego zawodnika do ciężkiej pracy.

- Chcemy zdobyć tytuł mistrzowski, a żeby to zrobić musimy wygrać każdy mecz. Skupiamy się po prostu na naszym celu - powiedział Alisson.

- Musimy skupić się na naszej jakości. Mamy niesamowity zespół i fantastycznych piłkarzy. Gdy jakiś zawodnik wypada z gry, to ma go kto zastąpić.

- Na przykład Adrián. Gdy doznałem kontuzji to on mnie zastąpił i grał naprawdę bardzo dobrze. Takich przykładów jest jednak więcej, kiedy Fab wypadł z gry to także został świetnie zastąpiony. Każdy bardzo pomaga na boisku.

- Czerpiemy dużo radości z tego co się obecnie dzieje, ponieważ dobrze jest być na szczycie. Na to właśnie pracujemy - aby być na najwyższym poziomie.

- Sprawia nam to dużą przyjemność. Jeśli chcesz wygrywać mecze musisz się tym cieszyć. Musisz lubić styl w jakim gramy, ponieważ w przeciwnym razie nie dałbyś rady grać na takiej intensywności. Dajemy z siebie wszystko i jesteśmy szczęśliwi na boisku.

- W Brazylii zawsze mówimy, że gra musi sprawiać przyjemność, ponieważ granie w piłkę to ogromna radość.

- Oczywiście musisz brać to na poważnie, ponieważ to rozgrywki na najwyższym poziomie, ale jednak musisz to lubić.

Drużyna Jürgena Kloppa wróciła do Melwood po zimowej przerwie, aby przygotować się do starcia z Norwich. Pomimo, że krótka przerwa była bardzo mile widziana w zespole to Alisson jest już skupiony na najbliższych wyzwaniach.

- Byłem w Brazylii, gdzie spędzałem czas z moim bratem. Oczywiście nie możesz się zatrzymywać, musisz cały czas ciężko pracować, aby utrzymać formę, więc trochę z nim trenowałem. Dobrze było zobaczyć trochę słońca.

- Spodziewamy się ciężkiego meczu. Nie ważne czy jesteś na szczycie, czy na dole tabeli - każde spotkanie w Premier League jest trudne.

- Musimy przygotować się w najlepszy możliwy sposób i być gotowi na wszystko.

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gündoğan pogratulował Kloppowi mistrzostwa  (0)
05.08.2020 19:01, Mdk66, Liverpool Echo
Krawietz: Zawsze w to wierzyłem  (0)
05.08.2020 17:55, Bartolino, Liverpool Echo
Firmino o Takumim i swoich cieszynkach  (1)
05.08.2020 16:21, ScouSToM, Liverpool Echo
Tom Hill z nowym kontraktem  (0)
05.08.2020 15:23, AirCanada, liverpoolfc.com
Dodatkowe informacje odnośnie Jamala Lewisa  (9)
05.08.2020 14:30, Teszni1, The Daily Telegraph
Lallana: Widzę tu pewne podobieństwa  (0)
05.08.2020 14:17, Ad9am_, Liverpool Echo
Najlepsze momenty Firmino w sezonie - wideo  (0)
05.08.2020 13:05, AirCanada, liverpoolfc.com