27.04.2024
13:30

Osób online 1049

Przegrywamy 0:3 po pierwszej połowie

Pierwsza odsłona meczu na Etihad układa się po myśli gospodarzy. Po faulu Joe Gomeza na byłym zawodniku Liverpoolu w obrębie pola karnego the Reds, Raheemie Sterlingu, został podyktowany rzut karny zamieniony na gola przez Kevina De Bruyne w 25. minucie meczu.

Dziesięć minut później Obywatele po szybkiej kontrze podwyższyli prowadzenie na 2:0 a autorem bramki był Sterling. Przed samym końcem pierwszej połowy wynik zmienił się na 3:0 za sprawą gola Fodena w 45. minucie.

Komentarze (30)

krzycho765 02.07.2020 22:06 #
No co to ma być, co my tak tracimy bramki jak Arsenal
użytkownik zablokowany 02.07.2020 22:06 #
Z tyłu? Tragedia, luki. Z przodu? Naprawde przyzwoita gra.
RedFan1892 02.07.2020 22:07 #
Pierwsza połowa do zapomnienia, trochę jestem rozczarowany ale liczę na poprawę w drugiej połowie.
Lawrence 02.07.2020 22:08 #
Wstyd
Gerrard32 02.07.2020 22:08 #
Obrona śpi i popełnia głupie błędy... podobnie tyczy się to pozostałych formacji. Najgorsze jest to, że w Fifie zrobiłem Fabinho i patrząc na wynik upgrade-u nie będzie :P
greggie 02.07.2020 22:08 #
Prawdziwa 9-tka pilnie poszukiwana...
użytkownik zablokowany 02.07.2020 22:13 #
Mamy ją. Jest to Origi. Ale Jurgen ma własną filozofie.
Jedi13 02.07.2020 22:08 #
Karny naciągany. Nie ma atmosfery. Nic nas nie nakręca i tak wygląda nasza gra. Ale Dopóki piłka w grze ...
Sezonowiecinho 02.07.2020 22:08 #
Niestety wakacyjna forma
Błedy Allisona
Błędy Gomeza
Brak pomocy (ogromne przestrzenie pomiedzy pomocą a obroną)
sebix129 02.07.2020 22:08 #
Aż stronę wywaliło przez ten wynik :) Póki co jest słabo nie tego oczekiwaliśmy dzisiaj.

ps. De Bruyne dzisiaj czapki z głów.
firo9 02.07.2020 22:09 #
Gomez Out - Koulibaly in
użytkownik zablokowany 02.07.2020 22:10 #
Koulibaly? Pff, Piątek go robił jak chciał...
użytkownik zablokowany 02.07.2020 22:09 #
A kolejna sprawa to trzeba stwierdzić, że KDB to geniusz - jednym podaniem potrafi zniszczyć.
Zalewsky 02.07.2020 22:09 #
Dzisiaj w tym meczu możemy stracić renomę silnej defensywy. Spodziewałem się, że będzie dużo goli, ale nie że tylko do jednej bramki.
Wypadek przy pracy.
czarekbc 02.07.2020 22:09 #
Gówno nie karny i jak się nie strzela setek tak się kończy
mimiklfc 02.07.2020 22:11 #
Przed bramka na 2:0 Salah też był faulowany tak jak Sterling przy karnym i jakoś sędzia nie gwizdnął :-/
mimiklfc 02.07.2020 22:10 #
Od kiedy w lidze angielskiej są dyktowane karne po takim "kontakcie" ? -.-
Zalewsky 02.07.2020 22:15 #
Zależy wszystko od punktu siedzenia.
Shelby666 02.07.2020 22:11 #
Gomez nie dojechał na mecz. Brak szczęścia w pierwszych 15 min., karny i poszło. Druga połowa będzie ciekawa.
radoLFC 02.07.2020 22:11 #
O ile raczej można było spodziewać się słabszej gry Livepoolu, o tyle zachowanie Robertsona przy trzeciej bramce to jakaś A klasa. Dupa w troki i do roboty, to nic że mistrz w kiszeni,.
greggie 02.07.2020 22:12 #
po 45 minutach to my powinniśmy zrobić szpaler dla obywateli
użytkownik zablokowany 02.07.2020 22:12 #
Jeden mecz równa się całemu sezonowi? Bez przesady.
Juluz 02.07.2020 22:13 #
Chłopaki, już nie doszukujcie się błędów sędziego, bo to, co zagrał w pierwszej połowie Liverpool to jakiś dramat i kryminał.
cezarkop 02.07.2020 22:13 #
Cytując klasyka,co by tu jeszcze spieprzyć panowie co by tu jeszcze.
VII 02.07.2020 22:13 #
Ale kał. Jeszcze wynik idzie jakoś tam wytłumaczyć kwestią mentalną po świętowaniu, bo chłopcy podświadomie mają już jakiś luz w głowach. Ale ten karny za to, że mały fiutek przycisnął się do Gomeza i jak tylko poczuł rękę, tradycyjnie się położył. Ok ktoś powie Salah i Mane robią to samo cały sezon i jest fajnie. Ale ta mała gnida próbuje takich sztuczek praktycznie co mecz. Jestem przeciwko czemuś takiemu gdzie kontakt z piłkarzem o słabszych warunkach fizycznych zawsze kończy się odgwizdanym faulem i to tylko dlatego że chłopczyk pierwszy padnie na murawę.
Liverbird1979 02.07.2020 22:13 #
Karny miękki. Jurgen ich zje....e w szatni no to może po przerwie przynajmniej ze dwie wcisną.