13.05.2024
21:00

Osób online 1075

Przegrywamy do przerwy 1:2

Pierwsza połowa mogłoby się wydawać była w pełni kontrolowana przez piłkarzy the Reds. Potwierdzeniem tego była świetna akcja czerwonych zamieniona na bramkę przez Sadio Mané w 20. minucie meczu, przy której asystował Andy Robertson. Niestety już 12 minut później po błędzie van Dijka gospodarze doprowadzili do wyrównania a autorem bramki został Alexandre Lacazette. W 44. minucie gola dla gospodarzy dołożył Reiss Nelson.

Komentarze (30)

VII 15.07.2020 22:03 #
Kalectwo...
Jedi13 15.07.2020 22:04 #
Bywa i tak. To tylko ludzie. YNWA ochłonąć w szatni i pokazać kto jest majstrem
Juluz 15.07.2020 22:04 #
Sami dla siebie jesteśmy największym zagrożeniem. Przykro się na to patrzy po zdobyciu tytułu.
Paviola 15.07.2020 22:04 #
Nie ma to jak przegrywać po błędach najlepszego obrońcy i bramkarza świata.
juhas07 15.07.2020 22:04 #
Virgil i Ali zawstydzają dziś Davida Luiza
Nodramawegotlallana 15.07.2020 22:05 #
Klopp do chooja, po co grać tymi dziadami po raz enty jak widzisz, że już mają wywalone w tym sezonie? Daj młodych, gdzie ty masz oczy?!
użytkownik zablokowany 15.07.2020 22:05 #
Śmiech na sali. Ta drużyna wcale nie jest wypalona :)
redartur76 15.07.2020 22:05 #
Wymiotować się chce patrząc na naszą grę. Ja rozumiem że z tyłu głowy jest mistrzostwo ale bez jaj.
Zalewsky 15.07.2020 22:06 #
Jak już van Dijkowi i Alissonowi zdarzają się takie babole, to niech już skończą ten sezon.
cezarkop 15.07.2020 22:06 #
Gdybym jakimś cudem teraz chciał zostać kibicem Liverpoolu,nigdy bym się nie zdecydował. W tym zespole nie ma niczego ani nikogo czym można by się zachwycać.
AndyLFC 15.07.2020 22:07 #
Niech ich Klopp wyśle na wakacje, bo części z nich chyba nie chce się już grać...
A VVD zabrać opaske, bo jemu to już od dawna sodówka uderzyła...
Zalewsky 15.07.2020 22:08 #
Oho. Panie. Lepiej czasem powstrzymać się od udzielenia komentarza.
Zalewsky 15.07.2020 22:07 #
A ponoć to David Luiz miał nam dzisiaj rozdawać prezenty.
Nodramawegotlallana 15.07.2020 22:07 #
Wijnaldum to do przodu piłki kopnąć nie potrafi. Alisson, jełopie, bramka jest od bronienia, a nie kiwania. Fabinho - w twojej główce często brakuje prądu. Ox - ty tylko biegasz do przodu, i... na tym twoje skille się kończą. Salah, ty potrzebujesz 25 okazji, żeby strzelić gola. D R A M A T.
ynwa19 15.07.2020 22:08 #
Po kiego nam rekordy,zapisy w annałach,które i za 50 lat kibice mogliby podziwiać?
Boże Narodzenie też dopiero za 5 miesięcy......a nie dla naszej obrony już dziś!

Przykro się ogląda te "popisy"-:(
BigAnfield 15.07.2020 22:08 #
Dał by Klopp pokopac małolatom. Moze wynik bylby podobny, ale przynajmniej mlodziakom liczyly by sie mecze do medalu.
użytkownik zablokowany 15.07.2020 22:10 #
Mlodziaki z Origim juz raz e tym sezonie rozjechali Arsenal
gramp 15.07.2020 22:08 #
Jak to kiedyś powiedział mój kumpel... Panowie, nie jest dobrze, jest bardzo dobrze, nie robimy żadnych zmian(było to przy wyniku 4:0 w plecy) hahaha
VII 15.07.2020 22:09 #
Rozumiem że może zajść jakaś pomyłka. Grają na wyje**e to i może się zdarzyć jakieś zaćmienie. Ale DWA błędy pod rząd? Naprawdę zaczyna się sprawdzać to co eksperci z Canal+ nam wieszczyli, bo nie wierzę że gracze tacy jak VVD, czy Ali daliby się tak zrobić w meczu o wielką stawkę. No chyba że grają tam przebierańcy. Serio przecieram oczy i nie dowierzam ://
użytkownik zablokowany 15.07.2020 22:12 #
To nie jest gra na wy#@bce tylko wypalona gra. To jest forma ktora utrzymuje sie od pamietnego meczu z Watfordem. Slaba skutecznosc, brak kombinacji i kreatywnosci i dziurawa jak sito obrona. Oni musza sie psychicznie odblokowac bo widac ze jest zle.
sebix129 15.07.2020 22:11 #
Niby są tam jakieś rekordy do pobicia itd ale prawda jest taka że te mecze po zwycięstwie w lidze są takie kompletnie bez emocji :( jak mi brakuje tej adrenaliny towarzyszącej oglądaniu meczy gdzie do końca trzeba się martwić o wynik. Po naszych graczach też wiązać że presja zeszła i już nie potrafia się tak zmotywować
WojtekYNWA 15.07.2020 22:11 #
Hmm. Brak słów to co sie dzieje od 1 meczu w LM z Atletico
adamne 15.07.2020 22:12 #
Przykro się na to patrzy, o rekordach już można zapomnieć ale co jeśli im tak zostanie do września? Widziałem trenining Liverpoolu na których było większe zaangażowanie i koncentracja.
Po wznowieniu rozgrywek jesteśmy jedną z najgorszych drużyn w lidze, Bournemouth dzisiaj dużo lepiej wyglądało od nas.
majos89 15.07.2020 22:13 #
Mistrz po 30 latach, a nadal ludziom na tej stronie nie dogodzisz. Błędy okrutne, fakt, ale co z tego? Mój kumpel, fan Chelsea, jest zdziwiony, że w ogóle jeszcze chce się im biegać. Wyluzujcie
cezarkop 15.07.2020 22:15 #
Błędy okrutne,ale co z tego ano z tego że się ośmieszamy
ynwa19 15.07.2020 22:16 #
Ponieważ ja starej daty jestem to taka postawa "jesteśmy mistrzami to mamy dalszą grę w d..." kłóci się z moim wizerunkiem sportowca.
Nie wtedy droga Mości Panowie!
onlyYNWA 15.07.2020 23:12 #
Arsenal nie wygrał tego meczu, Liverpool ten mecz przegrał.
Marcel 15.07.2020 23:58 #
Jak się nie chce grac i zapierdalać bo liga wygrana to dać młodym i zmiennikom szanse. Ja rozumiem, że zapału i motywacji brak ale to co się ostatnio wyprawia woła o pomstę do nieba.
użytkownik zablokowany 18.07.2020 07:25 #