05.05.2024
17:30

Osób online 1114

Wieści z wypożyczeń: Awoniyi z bramką

Taiwo Awoniyi zdobył swoją drugą bramkę w Bundeslidze w tym sezonie, gdy znalazł drogę do bramki w meczu Unionu Berlin w piątkowy wieczór.

Awoniyi rozpoczął strzelanie w derbach Berlina na Olympiastadion po 20 minutach, ale mecz zakończył się zwycięstwem Herthy BSC 3-1.

Podczas weekendu Harvey Elliott ponownie dał o sobie znać w barwach Blackburn Rovers w Championship.

Po tym jak zdobył wspaniałą bramkę przeciwko Millwall w tygodniu, 17-latek podążył tą drogą i zaliczył asystę przy otwierającej spotkanie bramce Joe Rothwella w zremisowanym 2-2 meczu z Brentford.

Od momentu jak przybył na Ewood Park w połowie października, Elliott dwa razy umieścił piłkę w siatce i czterokrotnie asystował w 11 występach.

W tej samej lidze Harry Wilson i Sheyi Ojo wystąpili od pierwszego gwizdka dla Cardiff City w wyjazdowym zwycięstwie 1-0 nad Watford w sobotę.

W tym czasie na kontynencie Marko Gruijc wszedł późno na boisko i wziął udział w zwycięstwie Porto 4-3 nad Tondelą trenera Pako Ayestarana.

Porażki doznał Anderson Arroyo, gdy Salamanca CF UDS została pokonana 2-0 w niedzielnym wyjazdowym meczu z Zamorą.