PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2116

Porażka rezerw 2:3 z Manchesterem City


Liverpool U-23 przegrał na wyjeździe z Manchesterem City 2:3 w rozgrywkach Premier League 2 w piątkowy wieczór. Całe spotkanie rozegrał Jakub Ojrzyński.

Joe Hardy zdobył gola dającego prowadzenie the Reds w 16. minucie. Jednak jeszcze przed przerwą aktualni liderzy PL2 odpowiedzieli bramkami zdobytymi przez Alexandra Robertsona i Cole Palmera.


Chwilę po wznowieniu gry w drugiej części spotkania po dobrej pracy w ofensywie Bena Woodburna, Joe Hardy ponownie zapisał się na liście strzelców, doprowadzając do wyrównania na 2:2.

Mimo fantastycznej dyspozycji Jakuba Ojrzyńskiego w bramce w drugiej połowie, nie udało się utrzymać wyniku i zawodnik Obywateli, Felix Nmecha strzelił bramkę w ostatniej minucie meczu, zapewniając gospodarzom zwycięstwo 3:2.

Skład Liverpool U-23 : Ojrzyński, Bradley, Gallacher, Boyes, Beck, Clayton, Morton (80' Dixon-Bonner), Clarkson, Cain, Hardy (77' O'Rourke), Woodburn (86' Longstaff)

Aktualna tabela Premier League 2

Tabela zapewniona przez SofaScore.
Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności