17:30

Osób online 1193

Wieści z wypożyczeń: Elliott z golem

Harvey Elliott zakończył produktywny okres wypożyczenia w Blackburn Rovers swoim siódmym golem w sezonie w sobotnie południe.

Wprowadzony z ławki w drugiej części spotkania, Elliott zdobył czwartego gola w wygranym przez Rovers 5:2 z Birmingham City. Młody skrzydłowy Liverpoolu, który w tym sezonie zanotował 11 asyst, fantastycznie wykończył akcję strzelając nad bramkarzem rywala.

W innym miejscu ostatniej kolejki Championship Sepp van den Berg spędził na boisku 90 minut na prawym wahadle w wygranym przez Preston North End 2:1 wyjazdowym meczu w Nottingham Forest.

Harry Wilson rozegrał 77 minut w spotkaniu pomiędzy Cardiff City a Rotherham (1:1), zanim został zastąpiony przez kolegę z drużyny the Reds, Sheyiego Ojo.

W League One, Liam Millar pomógł Charltonowi Athletic zwyciężyć 1:0 z Hull City. Napastnik rozegrał cały mecz i podkreślił żywiołowy występ dośrodkowaniem, które doprowadziło do samobójczej bramki Jacoba Greavesa w drugiej połowie. Charlton zakończył sezon na siódmym miejscu, za Oxfordem United. Do miejsca w play-offach zabrakło tylko lepszego stosunku bramek.

W irlandzkiej Premier Division Vitezslav Jaros i jego St Patrick’s Athletic rozczarowali, którzy w samej końcówce spotkania stracili gola i ulegli Shamrock Rovers 1:2.

Kamil Grabara miał więcej szczęścia między słupkami. Polski golkiper zanotował czyste konto, a jego AGF Aarhus pokonało Randers 1:0 w duńskiej Superlidze.

Anderson Arroyo był zaangażowany w zwycięstwo Salamanki UDS 4:0 nad Realem Oviedo B.