13.05.2024
21:00

Osób online 1475

Wygrana 3:0 i awans do kolejnej rundy Pucharu Ligi

Liverpool pokonał w delegacji 3:0 Norwich City i zameldował się w czwartej rundzie Carabao Cup. Dwie bramki dla podopiecznych Kloppa strzelił Takumi Minamino, a kolejny gol był dziełem Origiego.

Po pierwszej połowie Liverpool prowadził 1:0. The Reds strzelili bramkę w 4. minucie rywalizacji po rzucie rożnym, gdy piłka spadła pod nogi Minamino, a Japończyk z bliskiej odległości dopełnił formalności.

W 42. minucie gospodarze mieli rzut karny, po faulu Conora Bradleya we własnym polu karnym. Dobrą interwencją popisał się jednak Kelleher, zatrzymując strzał Tzolisa.

W 50. minucie Tsimikas dobrze dośrodkował piłkę w polu karnym tuż na głowę Divocka Origiego, który precyzyjnym strzałem pokonał Angusa Gunna. Belg jest dziewiątym graczem w historii Liverpoolu, który strzelił 10 lub więcej goli w Pucharze Ligi.

Decydujący cios zadał w 80. minucie Japończyk, który po akcji z Chamberlainem, z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

Bramki: Minamino 4', Origi 50', Minamino 80'

Liverpool: Kelleher - Bradley, Konate, Gomez, Tsimikas (66' Robertson) - Oxlade-Chamberlain, Keita (46' Morton), Jones (87' Henderson) - Gordon, Origi, Minamino

Norwich: Gunn - Mumba (69' Rashica), Omabamidele, Hanley, Gibson, Giannoulis - Gilmour, Rupp, Lees-Melou (77' Dowell) - Idah, Tzolis (69' Pukki)

Komentarze (64)

MaksiuLFCSanok 21.09.2021 21:34 #
jak patrzę na grę Oxa to oczy mi krwawią ;/ kto ma ochotę może przepisać 100 razy
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:34 #
Oxa oddać za paczkę fajek. Kompletne dno dzisiaj, jaja w domu leżą. Musi Henderson wejść. Brawo Kelleher!
MerseysideRed 21.09.2021 21:34 #
Kelleher motm
Gomez>konate
elefce96 21.09.2021 21:34 #
Gramy niestety w 10 dzięki Oxowi. Keita dzisiaj kreatywny zupełnie odwrotnie do Morawieckiego, kiedy bawi się podatkami. Niech wejdzie Hendo, zabijmy mecz i bądźmy spokojniejsi.
Ralf088 21.09.2021 21:35 #
Oxlade do zmiany, i powinien gość dostać z 2-3 mecze na trybunach kosztem młodego Gordona (który spisuje się całkiem okej) bo to co gość gra to czysty tragizm.
MG75 21.09.2021 21:35 #
Najlepszy Kelleher, co dużo mówi o naszej grze.
Na plus Gordon, Gomez, Taku.
Słaby Konate.
No i Oxlade....
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:35 #
Kijoraptor 21.09.2021 21:36 #
Oxlade jest za cienki nawet na Carabao. Ile strat, ile niedokładności, pierwszy do zmiany. Mecz ciekawy, Coahim super między słupkami plus karny obroniony. Po zdobytej bramce nasza przewaga siadła, ale sporo strat Oxlade robi swoje. Może Jota na pół godziny, aby się odblokować po pudle roku z Palace??
Zalewsky 21.09.2021 21:36 #
Bradley to jednak mocno odstaje, nawet umiejętnościami od Neco Williamsa. Bezsensowny faul.
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:37 #
Zalewsky 21.09.2021 21:42 #
nie grał na tyle dobrze. Trzykrotnie widziałem jego błędy w ustawieniu przez co Konate musiał ratować sytuacje.
MG75 21.09.2021 21:36 #
Może byśmy Oxa opchnęli Barcelonie za 50 baniek?
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:48 #
Niestety nie w obecnej chwili. Było spróbować gdy Barcelona miała kasę, bo teraz są biednymi dziadami (:
19SG90 21.09.2021 21:37 #
Szczęśliwe to nasze prowadzenie... Ale ox zaliczył zjazd. Kompletnie chłop bez formy. Nie rozumiem jakim cudem łapie jakiekolwiek minuty w lidze, A taki Japończyk chociażby przyspawany do lawki
MaksiuLFCSanok 21.09.2021 21:38 #
dokładnie
caharin7 21.09.2021 21:44 #
Przykro patrzeć na Oxa, choć wydaje mi się że ewidentnie potrzebuje grania, może zaskoczy?
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:46 #
Patrząx na to że taki Lingard pokazał na wypożyczeniu swój prawdziwy potencjał, a teraz jest bardzo dobrym zmiennikiem dla mułów może powinniśmy wypożyczyć Oxa by spróbował odpalić?
caharin7 21.09.2021 21:59 #
Lingard bardzo dobrze wypadł na wypożyczeniu dlatego OGS zablokował jego sprzedaż. Tak samo myślę żeby Oxa wypożyczyć, niech pogra, wróci do rytmu meczowego
ynwa19 21.09.2021 21:39 #
Fajny meczyk do oglądania.
Mino z golem-lubię to jak i samego samuraja😁
Ox-przykry widok niestety ten jego absolutny brak formy.
"Caju" czujny na przedpolu,ze szczęściem przy karnym.
Ogólnie to powinno być 1:1 więc trzeba strzelić na 2:0 aby uspokoić grę.
Nero 21.09.2021 21:39 #
Ox Oxem, szzkoada gadać ale mnie razi brak DM. Wystarczy, że nie ma Fabsa i już jest cienko w środku. Wcześniej jeszcze grywał tam Wijnaldum.

W Norwich fajnie gra Gilmour. Chętnie bym go u nas ujrzał.
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:40 #
Czy Gilmour nie jest przypadkiem wypożyczony z Chelsea?
Nero 21.09.2021 21:41 #
No właśnie próbuje sprawdzić teraz szybko :P
czerwony1892 21.09.2021 21:42 #
Dokładnie tak.
Lipaa1960 21.09.2021 22:41 #
W którymś meczu przeciwko nam został nawet zawodnikiem meczu jeszcze w barwach smerfów. Baaaardzo dobry zawodnik
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:42 #
Nie obserwuję Gordona ale jeśli 16-latek dostaje już tak wysoki kredyt zaufania od Kloppa to znaczy że ma w sobie to coś. Kolejna perełka?
cezarkop 21.09.2021 21:47 #
Zmiennik Alego daje radę i to cieszy.
elefce96 21.09.2021 21:48 #
masakra. Jurgen, serio - lepszy Keita bez nogi niż Ox, który mógłby używać nawet rąk.
alkoholik_lfc 21.09.2021 21:50 #
Pomysł chlopie. Pewnie oszczędza Keite
elefce96 21.09.2021 21:53 #
Już pisałem komentarz o naszej miernej grze i ryzykownej zmianie, ale na szczęście chłopaki porobili :)
użytkownik zablokowany 21.09.2021 21:53 #
Lepiej dać Oxowi się "wychasać" w takim meczu a oszczędzić Keitę.
Hawken17 21.09.2021 21:59 #
Czy mi się wydaję, czy Ox przesunięty do pierwszej, a Taki do drugiej linii?
caharin7 21.09.2021 22:01 #
Coraz bardziej mi się gra Greka podoba.
simok 21.09.2021 22:09 #
Ox powinien wziąć udział w akcji charytatywnej pt."Odnaleźć formę"
Jyuuken 21.09.2021 22:13 #
Przyśpiewka na cześć Suareza na stadionie Norwich, coś pięknego xD
ArtuRR 21.09.2021 22:16 #
Jak ja chciałbym, żeby on wróciłdo LFC:( moje małe marzenie
użytkownik zablokowany 21.09.2021 22:19 #
Może jak skończy mu się kontrakt z Atletico... Ale czy już nie będzie wtedy emerytem odcinającym kupony?
ArtuRR 21.09.2021 22:24 #
Wole emerytowanego Suareza niż Origiego na ławce. W tym momencie uważam, że byłby lepszy od Firmino w 1 składzie:)
caharin7 21.09.2021 22:24 #
A ja nie chciałbym. Był, super grał, chciał iść do Barcelony to poszedł. Wystarczy, moim zdaniem.
Lipaa1960 21.09.2021 22:40 #
Tak właśnie się zastanawiałem czy to nasi śpiewają 😅 trochę prowokujące, śmieszne, bo jednak zawsze miał patent na kanarki. Jeszcze przed meczem z Barca też chciałem go jeszcze nie raz zobaczyć w naszej koszulce, ale po meczu już mi przeszło.
FankaLFC 21.09.2021 22:18 #
czy gra rep. Polski P. Płacheta?
Michalek 21.09.2021 22:24 #
Nie gra. Podobno ciężko przechodzi/przechodził covid
elefce96 21.09.2021 22:23 #
Minamino 2 gole? Teraz to już 20 kolejek ławki.
caharin7 21.09.2021 22:25 #
Myślę że dostanie szansę, liczę na to
użytkownik zablokowany 21.09.2021 22:31 #
W nagrodę dostanie szansę w kolejnym meczu pucharowym, ew. Dostanie 2 minuty w doliczonym czasie przeciwko Brentford.
Hawken17 21.09.2021 22:24 #
Ox coś pozytywnego zrobił :)
A tak na poważnie to fajnie Bradley w pressingu popracował.
adamne 21.09.2021 22:26 #
Nawet przy 0:3 nie da pograć Phillipsowi?
Ares 21.09.2021 22:30 #
Jak patrzę na dośrodkowania Robertsona to tęsknię za Tsimikasem
Hawken17 21.09.2021 22:31 #
Fajnie, że w końcu mamy kogoś kto będzie naciskać na Andyego, to nam wyjdzie tylko na plus.
firo9 21.09.2021 22:37 #
Bardzo dobry meczyk rezerwowych, na mały minus jedynie Ox z Jonesem, choć ten pierwszy nieco lepiej wyglądał w drugiej połowie. Minus za ten mecz również dla Robbiego, łamał linie spalonego, podawał niecelnie i narażał nas na niebezpieczeństwo odkąd wszedł. Motm Minamino na spółkę z Kelleherem. Bradley zachował się jak junior prezentując karnego, no ale trzeba pamiętać, że on przecież jest juniorem! Grunt, żeby wyciągnął odpowiednie wnioski, poza tym wyrazisty występ, dobry w pressingu. Morton zaskakująco również zagrał fajny meczyk, dobra ma kontrolę nad piłką i nie boi się grać. Z wyróżniających się zawodników na pewno należy wspomnieć o Divocku, starał się, strzelił ładną bramkę, oddał groźny strzał i prawie zaliczył asystę. Kto wie, może dostanie szansę za Mane z drużyną okupującą drugą połowę tabeli? Zobaczymy. Są pozytywy i z tego trzeba się cieszyć. YNWA
adamne 21.09.2021 23:11 #
Divock nie "prawie zaliczył" tylko zaliczył asystę przy pierwszej bramce. Razem z Takim, Kostasem i Kelleherem jeden z bohaterów meczu.
użytkownik zablokowany 21.09.2021 22:38 #