05.05.2024
17:30

Osób online 1427

Dominacja Liverpoolu! Zwycięstwo 5:0!

Liverpool zasłużenie zwyciężył na Vicarage Road z ekipą Watfordu aż 5:0! Wynik w pierwszej połowie otworzył Sadio Mané, a prowadzenie przed przerwą podwyższył Roberto Firmino. W drugiej części meczu oglądaliśmy jeszcze trzy gole. Dwa z nich zdobył Firmino, a jedno trafienie dołożył po przepięknej indywidualnej akcji Mohamed Salah.

Mecz dla podopiecznych Jürgena Kloppa nie mógł się rozpocząć lepiej jak od strzelonego gola. Piekielnia szybka kontra wyprowadzona w 8. minucie przez Mohameda Salaha oraz Sadio Mané została wykończona z chirurgiczną precyzją tego drugiego.

W 37. minucie piłkarze Liverpoolu z łatwością zdobyli mnóstwo przestrzeni na połowie rywali i z jeszcze większą łatwością wdarli się w pole karne. Milner wbiegł w szesnastkę, gdzie dojrzał niepilnowanego Firmino, który zapakował z bliskiej odległości piłkę do siatki.

Kilka minut po wznowieniu drugiej połowy Liverpool wyprowadził kolejne dwa szybkie ciosy w odstępie zaledwie 120 sekund. Najpierw Roberto Firmino, gdy pierwszy dopadł do piłki po odbiciu futbolówki przed siebie przez Bena Fostera, a następnie Mohamed Salah, który zabawił się z obrońcami gospodarzy i strzałem w długi róg zdobył swojego ósmego gola z rzędu w tym sezonie w barwach the Reds.

W samej końcówce hattricka w tym meczu skompletował Roberto Firmino, który strzałem z pola karnego pokonał Bena Fostera ustalając wynik na 5:0 dla Liverpoolu.

Bramki: Sadio Mané (8'), Roberto Firmino (37', 52', 90'+1), Mohamed Salah (54')

Liverpool:  Kelleher - Alexander-Arnold (64' Oxlade-Chamberlain), Matip, van Dijk, Robertson (64' Tsimikas) - Milner (83' Williams), Henderson, Keïta - Salah, Firmino, Mané

Watford: Foster - Femenia (56' Ngakia), Troost-Ekong, Cathcart, Rose - Sarr, Kucka, Sissoko, Masina (46' Cleverley) - Cucho - Dennis (69' Pedro)

Komentarze (96)

użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:18 #
łatwizna. Oklepać tak do 5:0.
MG75 16.10.2021 15:55 #
Mówisz i masz.
Radbug 16.10.2021 14:19 #
Spokojnie, ciągle ich ciśniemy. Oby tylko Rose nie zszedł w przerwie, to powinno skończyć się skromnym 4-0
Redsoo 16.10.2021 14:19 #
Póki co wygląda to elegancko :D
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:20 #
Salah to jest grubo odpalony w tym sezonie.
Kijoraptor 16.10.2021 14:20 #
Kontrola pełną gębą, brawo. Grać swoje i dorzucić brameczki.
ynwa19 16.10.2021 14:20 #
I to mi się podoba 😄
Asysta Mo palce lizać.
Teraz szybko strzelić na 3:0 a potem kontrolować i rotować.

Słaby ten Agüero w Watfordzie🤣
Hawken17 16.10.2021 14:22 #
Bardzo fajna pierwsza połowa, liczę na powtórkę w drugiej i szanse dla zmienników.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:23 #
cezarkop 16.10.2021 14:23 #
Najważniejsze nie stracić koncentracji, strzelić trzecią i spokojnie kontrolować grę do końca.
BigAnfield 16.10.2021 14:24 #
Statystyki do przerwy to jakiś kosmos. Jakby na boisku był tylko jeden zespół.
Kelleher się wynudzi dzisiaj. Równie dobrze mógłby w bramce stać Achtenberg
Zalewsky 16.10.2021 14:26 #
Niech lepiej stoi Kelleher. Achterberga w tym newsie to nie spodziewałem, a jego nazwisko działa na mnie jak płachta na byka.

Achterberg OUT!
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:24 #
Powtórzę to jeszcze raz: to będzie najlepszy jak dotąd sezon Salaha w LFC. Gosc jest obecnie fenomenalny, być może najlepszy na świecie.
Zalewsky 16.10.2021 14:25 #
Też o tym mówiłem przed sezonem :) Oby za tym szły klubowe trofea.
ynwa19 16.10.2021 14:28 #
Trofea to raz a dwa nowy,lepszy kontrakt dla Mo.
Radbug 16.10.2021 14:35 #
Walczy chłop o nowy kontrakt to i gra jak z nut :p
kuczq 16.10.2021 14:29 #
Na drugą połowę LFC wyjdzie ekonomicznie z uwagi na mecz w lidze mistrzów, więc nie nastawiajcie się na jakiś pogrom.
adamne 16.10.2021 14:29 #
Liczę że wykorzystamy wszystkie zmiany, i nie w 88. minucie tylko gdzieś po godzinie gry.
Szymek 16.10.2021 14:32 #
Po pierwszej połowie widać po prostu różnice klas obu zespołów.
Gorol 16.10.2021 14:32 #
Ci wszyscy co marudzą na Milnera,za stary bla,bla,bla,facet jest debeściak i tyle w temacie
MoMateo 16.10.2021 14:43 #
Salah lepszy niż 2018. Wtedy strzelał. Teraz podaje i strzela.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:43 #
Salah wyjaśnił wszystkim, kto jest najlepszy w PL.
MoMateo 16.10.2021 14:44 #
*na świecie. nie bójmy się tego powiedzieć.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:46 #
Salah w obecnej formie chowa do kieszeni Messiego, Ronaldo czy Mbappe. Właściwie nikt nie jest w stanie mu dorownac. Złota pilka bylaby jego gdyby nie fakt że nic nie wygral w zeszłym sezonie. A szkoda.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 15:04 #
Zawsze może wygrać za 2022, PNA jest.
Radbug 16.10.2021 15:28 #
Nie jest Francuzem, nie gra w Ligue 1 zwłaszcza w PSG więc nie wygra.
k-jano 16.10.2021 14:43 #
Trzeci gol to dla mnie analogia do gola Mbappe w finale Ligi Narodow. Piła zagrana do Salaha na wyraźnym spalonym, lecz intencjonalne zagranie obrońcy kasuje niedozwoloną pozycję. Dla mnie przepis niezgodny z duchem gry, ale wykorzystujmy go póki jest.

Czwarty gol - typical Salah. Komu jak komu należało się dzisiaj tafienie. Dawać nowy kontrakt dla Szefa.
Radbug 16.10.2021 15:27 #
Przepis bardzo zgodny z duchem gry. To spalone, zwłaszcza te 3 milimetrowe, są rakiem tego sportu.
cezarkop 16.10.2021 14:44 #
Szczena mi opadła i reszta członków też . Mooo brak słów.
ynwa19 16.10.2021 14:44 #
MO Ty magiku,Ty!!!☺
użytkownik zablokowany 16.10.2021 14:44 #
everlast 16.10.2021 14:50 #
Dobra Jurek rob dwie zmiany i trzecia w 75
Kijoraptor 16.10.2021 14:57 #
To się nie mieści w głowie co chłopaki dzisiaj grają. Każdy z trio dokłada swoje cegły do gry ofensywnej. Sadio wraca do formy, Firo zalicza dwie bramki kolejny raz, no i kolejny raz Mo pokazuje kto jest najlepszy w lidze. Taki Liverpool kochamy.
Kijoraptor 16.10.2021 15:11 #
Nie ma się co dziwić, dzięki niemu mamy autostradę na prawej stronie.
Radbug 16.10.2021 15:24 #
I tak sa mega delikatni i taktowni w porównaniu do tego co on wyprawia na boisku,.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 15:11 #
Kelleher co gra to pokazuję się świetnie. Myślę, że o następce Alissona nie trzeba się martwić.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 15:21 #
Gdyby ten sam Kellecher gral przeciwko Atletico w tym pamiętnym rewanzu...to w sumie sam nie wiem :D
MG75 17.10.2021 00:26 #
Myślę, że za rok żegnamy Adriana, mając Alego i Caoimhina wystarczy jeszcze jakiś mlody bramkarz HG.
kuczq 16.10.2021 15:12 #
Wejście Neco = gra w 10
Radbug 16.10.2021 15:22 #
To naprawde niespotykane, ze zawodnik który nie grał zaliczył asystę. Brawo dla ciebie geniuszu.
kuczq 16.10.2021 15:29 #
Asysta nie zmiana faktu, że bardzo słabo wyglądał na lewej stronie obrony. Najgroźniejsze ataki gospodarzy zaczęły się w momencie jego wejścia.
Kijoraptor 16.10.2021 15:33 #
Dopiero co wszedł, zagrał 15s u już krytyka? No sorry. Im dalej tym lepiej, ostatnią akcje zagrał również super, ominął rywala i wyłożył patelnie. Na pewno dobrze to na niego wpłynie.
Radbug 16.10.2021 15:34 #
Przestań się już kompromitować. Czasem warto po prostu pomilczeć, ale akurat ty wyjątkowo rzadko korzystasz z tego prawa...

ynwa04 16.10.2021 15:21 #
Przyjemny był to rozruch przed Atletico. A Watford po 11 dniach już rozgląda się za nowym trenerem.
Kijoraptor 16.10.2021 15:22 #
Cały występ Liverpoolu nadaje się w poniedziałek do OMG. Coś pięknego. Firo tylko dostawia nogę i notuje hat-trick, Sadio mega poprawa, a Mo to po prostu Mohamet King Salah. Następny przystanek Madryt i oby tak dalej. Piękna sobota.
Covvboy 16.10.2021 15:23 #
Być może widzieliśmy w tym meczu i BRAMKĘ i ASYSTĘ sezonu. || Dać Salahowi udziały w LFC :D
MoMateo 16.10.2021 15:24 #
Kurde Panowie jeśli utrzymamy taka formę, to możemy zdziałać w tym sezonie wielki rzeczy. W lidze mistrzów Hiszpania odpada, Włochy odpadają, PSG niezbyt rozpoczęło sezon. Zostaje Bayern i Anglia.
użytkownik zablokowany 16.10.2021 15:25 #
Ktoś tu jeszcze ma jakiś problem do Firmino? Dzik! Wielki mecz Salaha i Milnera(tego to docenimy jak odejdzie).
Madara 16.10.2021 15:25 #
Milner i Hendo dziś po profesorsku wyjaśniali chłopaków z Watford.
ynwa19 16.10.2021 15:26 #