05.05.2024
17:30

Osób online 1138

Liverpool wygrywa 2:0 i awansuje do 1/8!

Liverpool wygrał z Atlético Madryt 2:0 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w swojej grupie w Lidze Mistrzów. Wynik spotkania otworzył Diogo Jota, który w 13. minucie wykorzystał cudowne dośrodkowanie Trenta Alexandra-Arnolda. Następnie w 21. minucie do siatki trafił Sadio Mané, a asystę ponownie zaliczył wychowanek Liverpoolu.

Atlético od 36. minuty grało w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Felipe. Gości z Madrytu cechowała agresja i duża brutalność przez co temperatura spotkania była bardzo wysoka.

W drugiej połowie Liverpool dominował i aż trudno uwierzyć, że nie padły kolejne bramki. Co prawda w 48. minucie po kapitalnej akcji Matipa do bramki trafił Jota, ale sędzia odgwizdał spalonego. Dziewięć minut później bramkę zdobyli goście, ale Suarez także był na spalonym.

Kibice Liverpoolu obejrzeli dzisiaj na Anfield fantastyczny spektakl, ponieważ ekipa z Anfield zaprezentowała świetny, ofensywny futbol dzięki któremu zdominowała swojego rywala. Swoją szansę wykorzystał Alex Oxlade-Chamberlain, który przez całe spotkanie bardzo dobrze radził sobie w środku pola. Na uwagę zasługuje także Kostas Tsimikas, który rozegrał kolejny dobry mecz i wysyłał sygnał menedżerowi, że jest gotowy do poważnej rywalizacji z Robertsonem.

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold (90'+4 Phillips), Matip, Van Dijk, Tsimikas - Henderson, Fabinho (59' Thiago), Oxlade-Chamberlain (78' Minamino) - Salah, Jota, Mané (46' Firmino, 78' Origi)

Atlético: Oblak - Giménez, Felipe, Hermoso - Trippier, Koke (68' Cunha), de Paul, Carrasco (68' Vrsaljko) - Correa (75' Serrano), João Félix (59' Lodi) - Suárez (59' Herrera)

BarryAllen 03.11.2021 21:48 #
Piłkarze Atletico chyba pomylili dyscypliny. Co za zwierzęta.
Shelby666 03.11.2021 21:48 #
Ox świetna połowa. Mecz szybki b. dobry w naszym wykonaniu.
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:49 #
Tez jestem w szoku jak Ox gra. Niezle naprawdę ciagnie pilke i nawet nie traci jej tak juniorsko.
LiveTom 03.11.2021 21:48 #
Oj chyba znów nie będzie podawania ręki po meczu :P
Jedziemy z tymi kur#ami. Niech nas dobrze zapamiętają
Coś czuję że Atleti skończy jeszcze z jedną czerwienią. Chociaż w sumie dla nich żadna różnica jak odpadają.
burmanek8 03.11.2021 21:49 #
Byle dotrwać do końca bez kontuzji
19SG90 03.11.2021 21:49 #
Ale TAA piłeczki.... ogólnie bardzo dobry mecz chłopaki grają. Nawet OX trzyma poziom dziś. Uważacie że była czerwień? Mnie sędzia zaskoczył tym wykluczeniem
Salah2009 03.11.2021 21:50 #
Moim zdaniem miał po prostu dosyć chamskich fauli Atletico. Na jego nieszczęście jeszcze się pewnie nie skończyły.
burmanek8 03.11.2021 21:51 #
Mnie też, dopóki nie zobaczyłem powtórki. To nie był zwykły faul taktyczny tylko chamskie nadepnięcie na achillesy
19SG90 03.11.2021 21:52 #
No właśnie na pierwszy rzut oka wyglądało to na zwykły faul taktyczny. Coś musiał tam dojrzeć sędzia co mi umknęło...
Pabloitto 03.11.2021 21:49 #
Mamy tych paszteciarzy pod kontrolą, trzeba ich tylko dobić.
Ralf088 03.11.2021 21:49 #
No i elegancko! Kontrolujemy przebieg spotkania, Atletico chyba zostało w Madrycie. Dociągnąć ten mecz do końca, bez zbędnej spiny i bez kontuzji i możemy wystawiać zmienników na ostatnie 2 spotkania. Fajnie by było zobaczyć w drugiej połowie Minamino za Mane, który ma już kartkę i troszkę tam już nadszarpał cierpliwość sędziego, ale znając naszego Jurgena, to Japończyk wejdzie gdzieś w 89 minucie ;D
Hawken17 03.11.2021 21:50 #
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Sędzia to chyba pijany jest, kompletnie nie panuje nad zachowaniem zawodników Atletico na boisku. Oby tylko bez kontuzji!!
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:50 #
Cóż to za sędzia, koniecznie Firo albo Taki za Mane bo też będzie czerwo, obyśmy ich pogonili z 5 zasługują na to jak nikt inny.
radoLFC 03.11.2021 21:58 #
Sadio trochę zagotował ,to od niesłusznej żółtej, ale lepiej żeby już ochłonął.
paranormalnY 03.11.2021 21:50 #
Latający cyrk Diego Simeone
Salah2009 03.11.2021 21:55 #
Został dziś w Madrycie i zostanie również na wiosnę
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:51 #
rafi988m 03.11.2021 21:51 #
Swietny liverpool. Bardzo podoba mi sie dzis OX. Ale zenujace jest to ze wielki hiszpanski klub kopie po nogach jak w jakies sunday league na kacu chlopaki… wstyd. Swietny arbiter mysle ze dalby zolta ale to „olanie” ktore zgotowal mu Felipe nie reagujac na prosby podejscia do arbitra mialo duzy wplyw. Jota to inny napastnik niz bobby i uwazam ze on powinien grac poniewaz moze ma mniej kontaktow z pila ale robi to co napastnik ma robic, strzela regularnie gole:
Salah2009 03.11.2021 21:57 #
Jota to jedyny nasz zawodnik, który mimo słabego meczu potrafi strzelić bramke.
ynwa19 03.11.2021 21:52 #
Jak nie nadążam za rywalem to....kosa!
Oj nieładnie Atleti,nieładnie😡

Trent 2 asysty,Mo haruje za dwóch a i Ox nieźle.

Strzelić na 3:0 i rotować.
Buli04 03.11.2021 21:52 #
Bardzo Dobra Gra. Jestem w szoku gry OX on jednak potrafi jeszcze coś pograć. Do Boju The Reds !
FankaLFC 03.11.2021 21:52 #
Dużo brudnej gry, Mane to chyba był ciągle faulowany, dobrze że ktoś za to wyleciał w końcu;
Jawo22 03.11.2021 21:52 #
Boję się o kontuzje. Pały z Madrytu są bezradne i mają strach w oczach.
radoLFC 03.11.2021 22:00 #
I ostre korki, niestety
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:53 #
Przemek1994 03.11.2021 21:53 #
Jest dobrze, Van Dijk dzisiaj wygląda bardzo solidnie ,przypomina tego Virgila z przed kontuzji 👍 YNWA ♥️
Adrianeklfc 03.11.2021 21:53 #
Bracia Ox wraca do formy, to widać po ruchach,agresji,szybkości i robieniu przewagi grą na małej przestrzeni…od razu przypomina mi się jego forma z dwumeczu City. Tsimikas tak samo fantastycznie. Mamy powody do radości. YNWA!!
użytkownik zablokowany 03.11.2021 22:00 #
Zeby go tylko nie połamali bo póki byl bsz formy to zdrowy oby zdrowy byl wraz z forma.
JareckiYNWA 03.11.2021 21:54 #
Kostas jak ja go chciałem zobaczyc znow na boisku, jest i do tego nie znow jak dostaje szanse wyglada o niebo lepiej od robertsona , wyglada jakby był w rytmie meczowym, ox z meczu na mecz wyglada lepiej i henderson dziś ładnie rozdaje piłki poza ostatnią wrzutko. Ogolnie gramy pieknie i polotem. Liczę tez ze wejdzie Minamino bo zasłużył za tyle goli co strzelił jak już dostawał szanse.
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:54 #
firo9 03.11.2021 21:55 #
Nieprzypadkowo mają przydomek rzeźnicy. Dobrze, że Naby złapał drobny uraz bo gdyby dziś zagrał to wróciłby do gry w marcu. Jak oni nam kogoś połamią to będzie smakowało bardzo słodko - gorzko. Wolałbym już zremisować
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:56 #
firo9 03.11.2021 22:01 #
Poważnie?
Zalewsky 03.11.2021 21:57 #
Tu się zgodzę. Szybko zdjąć Salaha i szykować na Młoty.
Zalewsky 03.11.2021 21:55 #
Nie no, wszystko mamy pod kontrolą :) Nie wypuścimy tego.
unnamed 03.11.2021 21:56 #
Oby thiago nie wyszedł
Madara 03.11.2021 21:59 #
Jak go mają skopać i połamać to lepiej nie, Atletico prosi się o grę w dziewięciu.
unnamed 03.11.2021 22:02 #
O właśnie
BigAnfield 03.11.2021 21:57 #
Która to już identyczna bramka Joty. Dośrodkowanie, wybieg przed obrońcę i główka. Aż się ciśnie "Jota to ma łeb".

Ciekawostka, gdybyśmy wbili jeszcze dwie, to Suarez byłby chyba jedynym byłym piłkarzem Liverpoolu, który dostał bęcki na Anfield (po 4:0) grając w dwóch różnych drużynach przeciwko LFC w LM.
MG75 03.11.2021 21:57 #
Im dalej w mecz tym bardziej Atletico wyglada jak zespół drwali. Snajwazniejsze to skończyć to spotkanie bez kontuzji.
W II połowie Taku lub Firmino za Mane, który ma kartkę i boję się, żeby przy którymś z fauli nie wkurzył się za mocno i nie oddał.
Ogólnie Atletico na minus, więcej się po nich spodziewałem, chociaż wybrakowany skład im nie pomaga.
Przeciez atletico to jest zespol drwali i zawsze był za cholo.
Madara 03.11.2021 21:57 #
Ox i Tsimi na plus, Salah próbuje, myślę że jeszcze strzeli w drugiej połowie, Mane dziś robi robotę, no i Jota kozak! Cisniemy tych rzeźników w drugiej połowie YNWA!
ynwa19 03.11.2021 21:58 #
Zaryzykuję stwierdzenie,że im częściej Ox pojawiałby się na boisku tym proporcjonalnie wzrastałaby jego forma.
On musi mieć rytm meczowy.
użytkownik zablokowany 03.11.2021 22:01 #
Dzisiaj jeszcze brakuje celności w strzale ale jak piłka siadzie będzie bramka, może on musi grać na takiej trochę 10 właśnie, bo na razie Klopp wrzucał go wszędzie.
unnamed 03.11.2021 21:58 #
Powiem wam że grek jak by pograł 5 meczów z rzędu. To chowa Robertsona w kieszeni...
ynwa19 03.11.2021 22:03 #
Wydaje mi się,że masz dużo racji w tym co piszesz.
użytkownik zablokowany 03.11.2021 21:59 #
Gini 2 gole dla PSG nie lubię ich niczym Atletico ale jego jak najbardziej.
Kijoraptor 03.11.2021 22:01 #
Pełna kontrola, dobry mecz. Z powodów zapobiegawczych Mane powinien zejść na rzecz Firo i Mino. Tsimikas dobrze, Ox dobrze, Virgil poza jednym przemeblowaniem również super. Salah szuka gola i myślę, że znajdzie. Dobić Simeone.
vgvtv 03.11.2021 22:03 #
Mam do Oxa sporą sympatie wiec cieszę się, ze dzisiaj gra lepiej niż w ostatnim czasie. Oby tak dalej!
MoMateo 03.11.2021 22:04 #
Gra spoko, ale niech robi o ten jeden zwód mniej
caharin7 03.11.2021 22:04 #
Trzeba strzelić z 2 i trochę ich usadzic, i robić zmiany. Mane skopany strasznie, Ox na plus duży, Hendo i Grek również. Do boju
użytkownik zablokowany 03.11.2021 22:04 #