05.05.2024
17:30

Osób online 874

Linda Pizzuti: Niesamowity klub

Żona właściciela Liverpoolu - Linda Pizzuti nie mogła ukryć zachwytu z powodu wczorajszego awansu the Reds do finału Champions League.

Villarreal w pierwszej połowie odrobił straty z pierwszego meczu na Anfield, jednak druga odsłona należała do gości, którzy zwyciężyli 3:2, wygrywając dwumecz 5:2.

Linda w mediach społecznościowych zamieściła swoje zdjęcie z mężem - Johnem z Paryża sprzed 14 lat z następującym dopiskiem: - Paryż 2008! Jedziemy do Paryża w 2022 roku! Trzeci finał Ligi Mistrzów w przeciągu 5 sezonów! Pomimo bardzo stresującej pierwszej połowy, udało się. Niesamowity klub, niesamowity zespół, niesamowita historia!

Jeśli do finału dziś awansuje Real Madryt, będziemy mieli powtórkę z 1981 roku z Paryża, kiedy w finale Liverpool wygrał 1:0 po golu Alana Kennedy'ego.

Zespoły spotkały się również w Kijowie w 2018 roku. Wówczas Królewscy zwyciężyli 3:1.