05.05.2024
17:30

Osób online 1212

Porażka 0:3 ze Strasbourgiem na Anfield

Liverpool przegrał na własnym boisku z drużyną Strasbourga 0:3. Wszystkie gole dla przyjezdnych padły w trakcie pierwszej połowy.

Dzień po zwycięstwie nad Manchesterem City w batalii o Tarczę Wspólnoty Jürgen Klopp dał szansę rezerwowym na zaprezentowanie swoich umiejętności przed własną publicznością.

Wieczór pomyślnie zaczął się dla ekipy przyjezdnych, którzy po czterech minutach gry znaleźli się na prowadzeniu po trafieniu Adriéna Thomassona. Młodzi piłkarze Liverpoolu próbowali się odgryźć, ale niezbyt skutecznie.

Gracze ze Strasbourga podwyższyli wynik w 14. minucie za sprawą gola Habiba Diallo i po indywidualnym błędzie Luka Chambersa. Drużyna gości poszła za ciosem i ku uciesze swoich kibiców w 21. minucie prowadzili na Anfield z The Reds już 3:0. Na listę strzelców ponownie zameldował się Adrién Thomasson.

Podopieczni Jürgena Kloppa w drugiej połowie meczu zaprezentowali się dużo lepiej niż w pierwszej, ale mimo to zabrakło wyrachowania pod bramką rywali, aby zdobyć choćby honorowe trafienie. W 77. minucie po raz pierwszy w seniorskiej drużynie zadebiutował Mateusz Musiałowski.

Liverpool: Davies - Mabaya (46' Phillips), Konaté (57' van den Berg), Gomez, Chambers - Milner, Bajcetić (57' Clark), Morton - Elliott, Frauendorf (77' Musiałowski), Carvalho

Strasbourg: Selz - Senaya (74' Nuss), Perrin (89' Sahi), Nyamsi - Le Marchand (63' Doukoure), Bellegarde, Aholou (74' Diarra), Liénard (63' Pierre-Gabriel) - Thomasson (46' Prcić) - Ajorque (89' Kaba), Diallo (89' Kanouté)

Komentarze (49)

jaszyn 31.07.2022 19:12 #
Mateo na ławce 💪
czerwonyy 31.07.2022 19:16 #
Polska gurom na ławce! Może i Mateusz doczeka się debiutu :D
muczers8 31.07.2022 19:23 #
Milner chociaż, że wczoraj zagrał kwadrans - dzisiaj od początku.
Keity i Jonesa brak w kadrze.
CzerwonyBartek 31.07.2022 19:32 #
Leci to gdzieś w telewizji czy oczywiście już teraz wszystko tylko viaplay?
Maly 31.07.2022 19:34 #
Viaplay
adamne 31.07.2022 20:27 #
Viaplay i LFCTV.
omnia 31.07.2022 19:37 #
Składu się spodziewałem +/- takiego. Dziwi obecność Milnera i Elliotta, którzy parę minut z City złapali. Fabio też zameldował się na boisku, ale raczej przez te kilka minut szczególnie się nie zmęczył. Cieszy obecność POLSKIEGO MESSIEGO :) Może to być jedyna okazja by zobaczyć go na Anfield (chodzą głosy, że sztab nie jest z niego zadowolony i m.in. Raków jest zainteresowany). Najwięcej spodziewam się po Ellottcie i Carvalho. Z tyłu Konate i Gomez powinni zapewnić względny spokój.
użytkownik zablokowany 31.07.2022 19:41 #
James "Big Balls" Milner. Tylko on może grać mecz za meczem w odstępie jednego dnia. Nieśmiertelny.
adamne 31.07.2022 20:31 #
Myślę że to on był Stigiem w Top Gear.
Adix_2116 31.07.2022 19:42 #
Ważne, że młodzież będzie miała okazję do kolejnego występu i następych minut w zespole. Warto chociażby przyglądnąć się takim zawodnikom jak Mabaya czy Bajcetić. No i oczywiście Harvey i Fabio. Fajnie by było zobaczyć jakieś bramki/asysty z ich strony. Może też w końcu doczekamy sie występów młodych Polaków?
Sherwood97 31.07.2022 19:43 #
Milner jak ty to robisz?
LiveTom 31.07.2022 19:46 #
Milner jest potężny.

Liczę na Polaków w drugiej połowie.
Hawken17 31.07.2022 19:53 #
Dziwi brak Keity i Jonesa w składzie, fajnie zobaczyć młodzież w akcji, a kto wie może Polacy załapią kilka minut.
MarcelowskyLFC 31.07.2022 20:17 #