LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 877

Tymczasowe zmiany w sztabie Slota


W AXA Training Centre rozpoczął się okres przygotowawczy, lecz Arne Slot ciągle pracuje bez większości swoich asystentów. 

W poniedziałek w klubie został zatrudniony klasowy trener Aaron Briggs. Oprócz tego, przez cały czas trwają rozmowy z Johnnym Heitingą. 

Jednak Slot wciąż nie może liczyć na pełny skład sztabu szkoleniowego. Trenerzy bramkarzy Fabian Otte i Claudio Taffarel nie wrócili z Copa America. Otte jest w kadrze reprezentacji USA, natomiast Taffarel jest częścią brazylijskiej drużyny narodowej, która odpadła w ostatnim meczu ćwierćfinałowym turnieju z Urugwajem.

Stany Zjednoczone odpadły z turnieju po fazie grupowej (3 punkty i 3. miejsce w grupie). Na jego miejsce tymczasowym zastępcą został wybrany wieloletni trener drużyny młodzieżowej, Mark Morris, który jest jednym z najdłużej pracujących w Liverpoolu, do którego dołączył w 2009 roku. 

55-latek występował w składzie Wrexham w latach 80. i 90. Jako trener ma doświadczenie pracy w Chester, Hereford, Stockport oraz w młodzieżówkach Walii i Irlandii Północnej. Co ciekawe, w 2022 roku już był zmiennikiem Taffarela, który wówczas zachorował na COVID-19. 

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności