ARS
Arsenal
Premier League
08.01.2026
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1016

Bielsa obawia się Díaza


Marcelo Bielsa przyznał, że nie ma pomysłu na zatrzymanie Luisa Díaza. Kolumbijczyk i Darwin Núñez spotkają się w półfinale Copa America w nocy ze środy na czwartek, a trener Urusów przyznał, że piłkarz Liverpoolu z numerem 7 stanowi ogromne zagrożenie. 

Alexis Mac Allister zapewnił już sobie miejsce w weekendowym finale, a Argentyna czeka teraz na zwycięzcę meczu Kolumbii z Urugwajem. Oznacza to, że The Reds będą mieli zagwarantowanego zdobywcę trofeum. 

- Nie mam pomysłu, jest jeden plan, który trzeba wykonać jak najlepiej. Zwarta drużyna planuje atakować, ponieważ oznacza to dominację, ale jeśli nie może, musi wiedzieć, jak się bronić.

To wiele mówi o klasie Díaza, jako że Bielsa podkreślił zagrożenie, jakie stanowi dla jego drużyny, zwłaszcza po wspaniałym golu przeciwko Panamie. Widać, że Argentyńczyk ma go na oku i będzie musiał o tym pamiętać, gdy Kolumbia będzie starać się o swój pierwszy występ w finale od 2001 roku.

Bielsa wyciągnął z Núñeza to, co najlepsze i buduje jego pewność siebie po trudnej końcówce poprzedniego sezonu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Garść statystyk przed starciem z Arsenalem (0)
06.01.2026 17:05, Gall1892, liverpoolfc.com
Aldridge: Liverpool musi wydać w styczniu (2)
06.01.2026 15:56, MaksKon, Liverpool Echo
Balagizi powróci do Liverpoolu (0)
06.01.2026 15:53, Gall1892, liverpoolfc.com
Mor Ndiaye wkrótce trafi do Liverpoolu (7)
06.01.2026 11:38, AirCanada, Liverpool Echo
Koumas z pierwszym golem dla Birmingham City (0)
06.01.2026 11:29, AirCanada, thisisanfield.com