CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1970

Jarell Quansah: Jesteśmy gotowi do ataku


Jarell Quansah uważa, że Liverpool jest "gotowy do ataku w tym sezonie", ponieważ zbliża się mecz otwarcia Premier League z Ipswich Town.

Stoper - który rozegrał pełne 90 minut przeciwko Sevilli - powiedział Liverpoolfc.com:

- Po to właśnie jest okres przygotowawczy: budowanie wydajności, zdobywanie kondycji. Myślę, że wszyscy czują się teraz całkiem dobrze i jesteśmy gotowi do początku sezonu.

- Mam nadzieję, że było to [zwycięstwo nad Sevillą] dobre widowisko dla publiczności. To właśnie chcieliśmy pokazać, chcieliśmy pokazać ciężką pracę, którą wykonaliśmy w ciągu ostatnich czterech lub pięciu tygodni. 

- Myślę, że styl gry menadżera jest bardzo atrakcyjny, możemy zdobyć kilka niewiarygodnych bramek. Miejmy nadzieję, że będzie coraz lepiej. Do tego właśnie dążymy.

Jeśli chodzi o wizję Holendra dotyczącą tego, jak ma grać jego drużyna, która staje się jaśniejsza z każdym rozegranym meczem, Quansah dodał:

- Ma wiele nowych pomysłów, do których musimy się przyzwyczaić. Oczywiście wielu chłopaków grało pod wodzą poprzedniego menedżera przez dłuższy czas, więc to dużo adaptacji.

- Wciąż jest wiele do zrobienia na boisku treningowym i nadal będziemy to robić.

Stoper podkreślił, że zawodnicy są zdeterminowani, aby prezentować się jak najlepiej w sezonie 2024-25.

- Musimy po prostu dalej budować. Zespół wciąż się dociera, ponieważ nie spędziliśmy razem zbyt wielu minut.

- Dostosowujemy się do innego stylu gry. Myślę, że czyste konto przyjdzie i myślę, że musimy nadać temu priorytet w tym sezonie.

- W zeszłym sezonie było zbyt wiele meczów, w których traciliśmy łatwe gole. Nie możemy zaczynać meczów od straconej bramki, to nie jest to, czego potrzebujesz, gdy walczysz o tytuły. Stworzenie fundamentów i utrzymanie czystych kont to sposób na wygrywanie ligi.

Zwycięstwo nad Sevillą zostało przypieczętowane świetnym uderzeniem Treya Nyoniego, a Quansah był pod wrażeniem postawy nastolatka.

- Zrobił krok naprzód i pokazał dużo jakości. Ze względu na to, że niektórzy zawodnicy wrócili z międzynarodowych występów [później], był w stanie wejść na wyższy poziom i naprawdę pokazać swoją pewność siebie. Widzieliście to dzisiaj w końcówce, to było niewiarygodne. Myślę, że może to dać wielu chłopakom inspirację - dodał na koniec 21-latek. 

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (5)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (23)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic