05.05.2024
17:30

Osób online 925

Emocje w meczu rezerw

John Flanagan uczestniczył w spotkaniu zespołu Rezerw Liverpoolu, który zremisował 3:3 z Sunderlandem w the Adacedymy of Light dzisiejszego po południa. Młody obrońca the Reds zdobył jedną z trzech bramek dla swojej drużyny.

Numer 38. Liverpoolu trafił do siatki z najbliższej odległóści, ale gospodarze jeszcze przed przerwą zdążyli strzelić trzy bramki.

Conor Coady zmniejszył rezultat spotkania strzałem głową, a do wyrównania doprowadził Krisztian Adorjan, który wykorzystał mocniejszy podmuch wiatru.

Podopieczni Rodolfo Borrella zagrali bardzo dobrze w drugiej połowie, ale zabrakło im szczęścia, aby zdobyć komplet oczek.

Jack Robinson rozegrał pełne 90 minut i powoli wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji.

Skład Liverpoolu: Belford, Flanagan, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston, Adorjan, Sterling. Rezerwowi: Mendy, Ward, McGiveron, Roddan, Ngoo.