13.05.2024
21:00

Osób online 1252

Klopp o kontuzji Lovrena

Jürgen Klopp jest dobrej myśli odnośnie urazu, który wymusił zejście z boiska Dejana Lovrena w drugim spotkaniu z rzędu. Stwierdził, że kontuzja, której Chorwat doznał w wygranym 2:0 meczu z Salzburgiem, nie jest poważna.

Obrońca Liverpoolu opuścił murawę, a jego miejsce zajął Joe Gomez w 53 minucie spotkania na Red Bull Arena.

Lovren przedwcześnie musiał zejść z boiska również w sobotnim meczu z Bournemouth z powodu, który później Klopp zdefiniował jako skurcz.

Po zwycięstwie w Lidze Mistrzów menadżer wyjaśnił, dlaczego uważa, że dzisiejszy uraz to tego samego rodzaju problem.

- Liczymy na to, że to dokładnie taki sam problem, jak ostatnim razem. Poczuł coś i podjęliśmy decyzję. Oczywiście, nie jest to fajne.

- Grał naprawdę dobrze i był ważnym elementem. Na ten moment nie wiemy nic więcej. Odczucia były takie jak ostatnim razem, tak to wygląda. Musimy sprawdzić.