Arbeloa zostanie nowym trenerem Fulham
Były zawodnik Liverpoolu - Alvaro Arbeloa ma zostać nowym menadżerem Fulham, z którym prawdopodobnie zwiąże się trzyletnim kontraktem.
Klub ze stolicy poszukuje następcy Marco Silvy i były szkoleniowiec Realu Madryt jest numerem jeden na liście The Cottagers.
43-latek po czterech miesiącach pracy w ekipie Królewskich pożegnał się z posadą, a na jego miejsce zatrudniono Jose Mourinho.
Fulham jest na etapie zaawansowanych negocjacji z Arbeloą i wszystko wskazuje na to, że obejmie on funkcję menadżera na Craven Cottage.
Arbeloa występował w Liverpoolu w latach 2007-2009. Zaliczył łącznie 98 występów w czerwonej koszulce we wszystkich rozgrywkach.

Komentarze (1)