05.05.2024
17:30

Osób online 963

Skromne prowadzenie do przerwy

The Reds nie narzucili zbyt wysokiego tempa w starciu z Bournemouth, ale prowadzą do przerwy 1:0 dzięki trafieniu Victora Mosesa w 26. minucie. Nigeryjczyk pokonał bramkarza gospodarzy sprytnym strzałem po ziemi po tym, jak wcześniej futbolówkę dograł mu Luis Suarez.

Komentarze (13)

Vepson 25.01.2014 14:43 #
Ten wybuch radosci po golu... cos bezcennego :D
mati65095 25.01.2014 14:43 #
Napisałem wcześniej że wierze w Mosesa i faktycznie rozgrywa całkiem dobre zawody
MikiLFC 25.01.2014 14:43 #
Zachowanie po golu Mosesa jakby się dowiedział, że wraca do Chelsea :D
ATB 25.01.2014 14:43 #
Co to za akcja z koszulkami "One Guardian Said"?

Ja nie w temacie.
Reynevan 25.01.2014 14:44 #
Moses zagrał połowę życia. Lepiej już nie będzie.
burmanek8 25.01.2014 14:44 #
Bardzo słaby mecz, skoro ratuje nas Moses to wiedz, że coś się dzieje... W drugiej połowie liczę na jakąś kontrolę sytuacji i na zmiany do cholery, czy ten mecz jest warty wtopy z Evertonem?
Stachyra 25.01.2014 14:48 #
Moses najlepszy z Suarezem. Środka nie mamy i Everton nas tam zje, a Kelly i Jones to następni chłopcy do odstrzału, tyle po 1 połowie.
radoLFC 25.01.2014 14:49 #
Widać że chłopaki z Bournemouth znają każdą skibę swojego pola.
Davvid8 25.01.2014 14:49 #
Jak zwykle po dwóch następnych meczach ligowych i zamkniętym oknie obudzimy się z ręką w nocniku... Everton nas zmiecie z taką naszą grą, z taką defensywą i środkiem pola:/
redsik 25.01.2014 14:52 #
Boris ale ty piep... tego nie da się czytać sorry ile w tym okienku wydali kasy ? bo ja chyba o czymś nie wiem ?
PyrkaLFC 25.01.2014 14:54 #
A wg. mnie Brendan powiedział coś w stylu: "Panowie, grajcie swoje, ale na lajcie, zgrywajcie się. Jak wygramy, to dobrze, jak nie - trudno, to rozgrywki pucharowe i nie są warte kontuzji w i tak połamanym składzie. Miłej zabawy" - i dlatego mecz wygląda na tragiczny, grają pewnie na jakieś 60%.
silver7 25.01.2014 15:03 #
Boris ma racje z transferami,proponuję czytać ze zrozumieniem. Nie rozumiem po kiego brenda wystawia taki sklad,skoro i tak gramy padake heh. We wtorek,to nawet siły kopnąć piłki nie będą mieli
roberthum 25.01.2014 15:34 #
Trzeba powiedziec sobie szczerze, letnie okienko i to zimowe Rodgers całkowicie zepsuł. Ściągnał młodych zawodników tylko po co? Skoro nie łapią się do wyjściowego składu nawet w takich meczach jak ten? Czy naprawdę ktos tu wierzy w umiejętnosci Luisa Alberto? Facet ma chyba 21 lat, a w ogóle nie gra. Kiedy ma się niby ogrywac skoro gra 5 minut w meczach takich jak ten? Pieniadze wyrzucone w błoto. Zobacycie, że za 2 lata oddamy Alberto za czapke gruszek. Po raz kolejny ściągamy zawodnika, który ma papiery na wielkie granie, a nic z niego nie wychodzi. To my się tak mylimy w ocenie potencjału czy to nasz system szkolenia jest mało efektywny?

Jestem zdruzgotany tym, że zamiast dac pograc takim zawodnikom jak Aspas, Ibe, Alberto, Smith, Rossiter przez 60-70 minut co najmniej, my męczymy się praktycznie podstawową jedenastką i na dodatek gramy piach

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (6)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (24)