05.05.2024
17:30

Osób online 895

Remisujemy do przerwy

Liverpool remisuje do przerwy z FC Sion 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 5. minucie, kiedy do bramki po podaniu Origiego trafił Adam Lallana. Szwajcarzy nie złożyli jednak broni i w 18. minucie doprowadzili do remisu, a na listę strzelców wpisał się Ebenezer Assifuah.

Komentarze (12)

burmanek8 01.10.2015 21:51 #
Co do cholery robi Ibe przy bronieniu? Zostawia tyle miejsca po lewej stronie, że głowa mała.
A sędzia ma chyba jakieś ADHD.
AirCanada 01.10.2015 21:51 #
Ogórki ze Szwajcarii przyjechały, w swojej lidze ostatnio 2 porażki z rzędu, wielkiego ch** na dobrą sprawę grają a remisują do przerwy 1:1. Nie stawia Nas to w zbyt dobrym świetle bardzo delikatnie sprawy ujmując :)
GABS 01.10.2015 21:53 #
Gdzie hurra optymiści? dalej jest się z czego cieszyć? W sumie znowu gramy na trudnym terenie :]
roxcod 01.10.2015 21:54 #
Taktyka na Liverpool długa piłka za kołnierz.
kondzio1724 01.10.2015 21:54 #
Szkoda bo mogliśmy prowadzić zabrakło zimnej krwi.
Oby w drugiej połowie było lepiej.
silver7 01.10.2015 21:54 #
Pierwsza akcja przyjezdnych i od razu bramka, ile jeszcze meczów Brendao musi rozegrać z trójką obrońców, by zrozumieć, że to nie to. Czemu nie wróci do diamentu z 4 z tyłu ? Ibe jest ostatnio w takiej dyspozycji, że nie musi grać. Z kolei, Clyne się strasznie marnuje jako wahadło.
pk230681 01.10.2015 21:55 #
Szybko strzelona bramka i co dalej ja sie pytam panie Brendzio
Swiader92 01.10.2015 21:57 #
Ze 100% pewnością stwierdzam, że koledzy z orlika mają więcej cwaniactwa boiskowego niż ta nasza zbieranina. Przecież oni kutwa nie myślą!!! Wystarczyło by trochę zaangażowania i myślenia i byśmy wygrywali ze 3:0 ale lepiej biegać jak żyd po pustym sklepie... Ehhh szkoda słów...
damiand 01.10.2015 21:59 #
pk230681
Nic! To jest właśnie myśl trenerska Brendana Rodgersa. A w drugiej połowie wpuści Coutinho żeby wynik ratować bo przecież przyjechał galaktyczny FC Sion!
nothing14 01.10.2015 22:03 #
Tego sie oglądać nie da. Juz nie mowię tu o tej komedii paralitykow na boisku, ale ten komentator sprawia ze mam ochotę cos rozwalić.

Do tej pory łudzilem sie ze jak Ibe dostanie szanse na wachadła to sie ogarnie. Ale koleś jest tak tragiczny ze ręce opadają. Niech wejdzie Albercik!!
pk230681 01.10.2015 22:03 #
damiand
Te swoje mysli niech sobie schowa do kieszeni i opusci ten klub
AgentTomek 01.10.2015 22:07 #
Czy naprawdę Rodgers myśli o trofeach, czy jakichkolwiek sukcesach z tak niezorganizowaną obroną?

Toż to podwórkowa kopanina. Nie widzę niczego, co by wyglądało, jak przećwiczony element. Wszystko opiera się na indywidualnej grze i instynkcie zawodników. Tu muszę pochwalić Allena, bo bez niego wyglądałoby to jeszcze o niebo gorzej.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (6)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (23)