13.05.2024
21:00

Osób online 1127

1:0 do przerwy dla gospodarzy

Liverpool nie zachwyca swoich kibiców w pierwszej połowie meczu z czerwoną latarnią Premier League na Anfield. Mimo to, Czerwoni prowadzą póki co 1:0 z Watfordem po pięknym uderzeniu prawą nogą Mo Salaha w 38. minucie rywalizacji.

Komentarze (13)

erni9292 14.12.2019 14:18 #
Za łatwo Deulofeu radzi sobie z Trentm.
burmanek8 14.12.2019 14:19 #
Mamy dużo szczęścia, że gracze Watfordu nie chcą nam nic strzelić. Milner na lewej to jednak nie jest Robbo. No nic, trudno, slaby mecz który trzeba po prostu wygrać i zapomnieć
Bengaloe 14.12.2019 14:19 #
Tego, że z Watfordem będziemy grać z kontry, bo atakiem pozycyjnym nie pójdzie, to się nie spodziewałem.

Wynik dużo lepszy niż gra, po przerwie trzeba wyjść zdecydowanie i strzelić na 2-0. Bramka Salaha cudna, niestety niemrawy mecz Hendo.

YNWA
użytkownik zablokowany 14.12.2019 14:19 #
Ta wspolpraca Momo z Sadio naprawde dobrze wyglada.
remekiusz 14.12.2019 14:20 #
Uwielbiam go, ale muszę przyznać, że Firmino jest totalnie bez formy
radoLFC 14.12.2019 14:20 #
Shaq do zmiany, niczego nie kuma. Wystarczy elektryczny Gomez i nie dający tyle co Robertson Milner.
scorpionlfc5 14.12.2019 14:21 #
Ewidentnie gramy podmęczonym składem. Liczyłem że będzie tak jak w poprzednim meczu ligowym i zobaczymy Xerdana w ataku i Origiego na środku. Widać, że siły nie ma Wijnaldum. 2 razy po stracie nie chciało mu się wracać za groźną akcją.

Rywal do bani jeśli chodzi o wykończenie. 2 setki zmarnowane. Ale... mieli je.

Po bramce Klopp odetchnął z ulgą. Nie jest tak łatwo jak miało być.
Zalewsky 14.12.2019 14:23 #
Żądła Szerszeni zwiędły przed trybuną The Kop. Kabasele miał dwie patelnie a nawet w piłkę nie trafił. Teraz będziemy grali pod wiatr a może być jeszcze ciężej. Gini i Bobby do zmiany.

A Kosowski w swoim żywiole w studiu. Jemu to sprawia przyjemność, wbijać szpilki w drużynę Liverpoolu.
caharin7 14.12.2019 14:23 #
Gramy bez pomysłu, zaangażowania.,gdyby nie kiksy to 2 bramki Watford by strzelił, świetne podanie Mo do Mane szkoda tej sytuacji. Dla mnie strona lepszą po 1 połowie jest Watford. Nie da się w tej lidze przejść obok meczu i go wygrać. Boss musi rzucić parę słów chłopakom. Do boju czerwoni
AgentTomek 14.12.2019 14:25 #
W końcu Salah wraca do formy. Piękna bramka + wyłożenie piłki Mane, po którym powinno być 2:0. Jak wygrywaliśmy wszystko, gdy atak grał poniżej swojego poziomu, to teraz jak Mo i Sadio w formie i jeszcze Keita w pomocy, to nikt nas nie zatrzyma.
użytkownik zablokowany 14.12.2019 14:26 #
Srodek taki niemrawy, malo daja w ataku wiec powinien wejsc taki Ox ktory podciąganie ofensywe. Origi za Firo, bo dzis gosc jest niewidoczny w konczeniu akcji. Tutaj potrzeba juz typowego napastnika ze zmyslem so strzelania bramek.
KJanoo 14.12.2019 14:28 #
Kabasele nie miał żadnej setki. Kiksy zanotowali odpowiednio Doucure oraz Sarr..
everlast 14.12.2019 14:28 #